Xiaomi, Giyilebilir Aygıt Satışlarında 100 Milyon Barajını Aştı

1 dk


Çinli teknoloji yapımcısı Xiaomi, giyilebilir aygıt satışlarında olağanüstü rakamlara ulaşmış durumda. Şirket bugünlerde 100 milyondan çok giyilebilir ürün satışını kutluyor.


Azar tetkik şirketi IDC’nin (International Data Corporation) en son raporuna göre, Xiaomi son 5 senede satılan 100 milyondan çok ürünle giyilebilir aygıt satışında çarpıcı bir sayıya ulaştı.


Xiaomi çıkışını sürdürecek
Şirketin bu rekor satış rakamında, hiç şüphe yok ki Xiaomi Mi Band akıllı bileklik modellerinin katkısı gerektiğince yüksek diyebiliriz. Fakat Çinli şirketin giyilebilir teknolojiler sektöründe ilgi çeken çoğu ürünü mevcut. Son vakitlerde Xiaomi’nin bu piyasası fethedecek yeni mamüller satışa sunduğunu söyleyemek olası ve bunlardan biri de kulaklık modelleri.


Xiaomi, Avrupa’da yeni Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 modelini 79 euro fiyatla satışa sunmuştu. Bu rakam, Apple ve Huawei gibi rakiplerinin mamüllerine göre gerektiğince düşük. Önümüzdeki dönemde de Mi Band 5’in pazara sürülmesiyle birlikte, Xiaomi’nin bu satış rakamlarını daha da yukarılara çekeceğine net gözüyle bakıldığını da belirtelim.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
9 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir