Telefonlar

Xiaomi çıldırdı! 2900 TL’ye sıfır telefon! işte tüm liste

Günümüzde akıllı telefon artık zor bir hale gelmiş durumda. Artan enflasyon, elektronik cihazlardaki fiyat artışları ve çip kıtlığı derken her şeyin fiyatı yükseldi. Bu da kullanıcıları uygun bütçeli telefon aramaya yönlendiriyor. Bu kapsamda ucuz Xiaomi modellerini merak ediyorsanız sizler için sıraladık.

Son dönemlerde dolar kurundaki artışlar sebebiyle uygun fiyata bir telefon almak neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Hal böyle olunca da kullanıcılar hem performansından memnun kalacakları hem de uygun fiyatlı bir cihaz arıyorlar.

Bu kapsamda Çinli teknoloji devi Xiaomi de birbirinden uygun modeller sunuyor diyebiliriz. Sıfır cihazları dahi 3000 TL altında bir fiyata bulmak mümkün olabiliyor. Xiaomi kendisine ciddi bir kitle yarattı ve şirket bu yoldan dönmeyecek gibi.

Siz de uygun fiyatlı Xiaomi modellerini merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız bu listeye bakmanızda yarar var diyebiliriz. İşte Çinli teknoloji devinin en uygun cihazları.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/xiaomi-cildirdi-2900-tlye-sifir-telefon-iste-tum-liste-62ed472b7c07b57df20a7439

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu