Donanım

Xiaomi Buds 4 Pro’nun özellikleri ve diğer detayları gün yüzüne çıktı

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, küresel piyasada Xiaomi 13 serisi akıllı telefonlarının yanı sıra Xiaomi Buds 4 Pro adlı kulaklıkların da tanıtımını yaptı. Şirket, bu kulaklıklarını Aralık 2022’de Çin pazarı için piyasaya sürmüştü.

Xiaomi Buds 4 Pro, TRDA veritabanında göründüğüne göre, bir Birleşik Arap Emirlikleri lansmanı yakın. Veritabanı, ürünle ilgili herhangi bir ayrıntı içermiyor, ancak kulaklıkların özelliklerine ve teknik detaylarına bakalım.

Xiaomi Buds 4 Pro kulaklıkları, gürültüyü %48 oranında azaltabilen aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi sunuyor. Kulaklıklar ayrıca boyutlu ses özelliği de sunuyor ki; bu özellik, kafa hareketlerini algılar ve gerçekçi ve hassas bir ses deneyimi için sesi ayarlar.

xiaomi buds 4 pronun ozellikleri ve diger detaylari gun yuzune cikti 0 jdnbTgXn

Xiaomi Buds 4 Pro’nun özellikleri ve diğer detayları gün yüzüne çıktı

Kulaklıklar, güvenli bir “uzay kapsülü” kutusunda saklanıyor ve üç farklı boyutta yumuşak LSR kulak uçları ile birlikte geliyor. “Akıllı Uyum İzleme” özelliği sayesinde daha rahat bir uyum sağlayan bu kulaklıklar, tek başına 9 saat ve şarj kutusuyla birlikte toplam 38 saat kullanım süresi sunuyor.

Kulaklıklar, Bluetooth 5.3 bağlantısı, SBC/AAC/LHDC 4.0 kodekleri ve yüksek kaliteli ses için 11mm çift manyetik dinamik sürücülere sahip. Ayrıca yeni kablosuz kulaklık modelinin IP54 sertifika düzeyiyle toza ve suya dayanıklı olduğunu da hatırlatalım.

Bu kulaklıklar Çin’de 1.099 yuan (163 dolar) iken İngiltere’de müşteriler 249 sterlin gibi bir fiyatla satın alabilecekler. Yerel ve uluslararası fiyat arasındaki fark oldukça büyük olsa da, bu genellikle İngiltere ve Avrupa fiyatlandırması için tipik bir durum.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/donanim/xiaomi-buds-4-pronun-ozellikleri-ve-diger-detaylari-gun-yuzune-cikti-64021863fc485b01a916ce61

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu