Xiaomi

Xiaomi bu kez tıraş makinesi geliştiriyor

Xiaomi Hindistan’daki günlük yaşam ürünleri yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son birkaç ay içerisinde bir sırt çantası ve birkaç farklı model güneş gözlüğü tanıtan şirket, yarın yeni tıraş makinesi piyasaya sürecek.

Yeni Xiaomi tıraş makinesi piyasaya sürecek!

Web sitesinde yayınlanan yeni sayfaya göre Xiaomi tıraş makinesini yarın kullanıcılara sunacak. Resimlerde ürün pek detaylı gözükmese de, yeni cihazın küçük bir sakal düzeltici olduğu düşünülüyor.

Dahili batarya ile kablosuz bir tasarıma sahip olan sakal düzeltici, ucunu kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir başlığa sahip. Ayrıca farklı başlık seçenekleriyle sakallarınızı da istediğiniz şekilde düzeltebilmenizi sağlıyor.

Şirketin bu yeni ürün yelpazesi Hindistan’da kullanıcıların oldukça dikkatini çekmiş gibi görünüyor. Yeni ürün yelpazesi için öncelikle Hindistan pazarını test eden şirket, bu ürünleri küresel pazarda da sunmayı planlıyor.

saaa

Şirketin resmi Twitter hesabı da bugün erken saatlerde, şirketin yarın yeni bakım ürünlerini piyasaya süreceğini doğruladı. Gri kaplamalı cihaz büyük ölçüde silindirik bir gövdeye sahip yeni tıraş makinesi de şirketin ürün geliştirme konusundaki vizyonunu da ortaya koyuyor gibi gözüküyor.

Cihazın fiyatı konusunda henüz net bir bilgi bulunmasa da Hindistan pazarına göre uygun bir fiyatla çıkması da beklenenler arasında. Ayrıca pazar analistleri de Çinli şirketin bu ürün yelpazesini genişletme hamlesi ile şirket değerini artıracağını düşünüyor. Peki siz Xiaomi‘nin ürün yelpazesini genişletme hamlesini nasıl buluyorsunuz?

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu