Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 20’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

e
sv

Xiami Mi Band 5 Temmuz Ayında Yenilenecek

184 okunma

Xiaomi Mi Band 5 spor takip cihazı bu yıl kesinlikle piyasaya sürülecek – Xiaomi için bu cihazları geliştiren Huami, tekrar tekrar söyledi. Ancak aynı zamanda, üzerinde kesin bir tarih veya net veri yoktu.

En son bilgilere göre, Mi Band 5 Haziran sonunda veya Temmuz başında sunulacak. Tabii ki, Mi Band 5 selefinden daha iyi olmalı, ama tam olarak ne?

Kaynak, bandın doygunluğu belirleme işlevini destekleyeceğini iddia ediyor – kanın oksijen doygunluğu seviyesi (SpO2). COVID-19 koronavirüs pandemisinin arka planına karşı, bu gereksiz bir işlevden uzaktır, çünkü doygunluk endeksleri bazen belirgin semptomların ortaya çıkmasından önce bile vücudun durumunun bozulmasını belirlemeyi mümkün kılar.

Xiaomi Mi Band 5, Temmuz ayında birçok yeni işlevle gelecek

Ayrıca, Mi Band 5 daha büyük bir ekran ve NFC desteği alacaktır (başlangıçta sadece Çince sürümde). Amazon Alexa desteği ve adet döngüsü izleme fonksiyonuna ek olarak.

Ayrı olarak, Kişisel Etkinlik İstihbarat (PAI) endeksi belirleme işlevi desteğini vurgulamakta fayda var. PAI Health organizasyonunun web sitesine göre, PAI, faaliyetin ilk bilimsel göstergesidir. 

Kardiyovasküler hastalık riskini ortalama% 25 azaltabilir. Endeks, bir kişinin nabzı ve “özellikleri” hakkındaki verilere dayanarak hesaplanır: yaşı, cinsiyeti, boyu, kilosu vb. Bu arada, PAI yeni Amazfit saatine zaten eklenmişti.

Xiaomi Mi Band 5, uzun zamandır beklenen Xiaomi grubu ve ilk kez çok uzak değil gibi görünüyor. Son zamanlarda, giyilebilir ürünün sertifikalı olduğu NCC web sitesinde fark edildi. Ayrıca, Xiaomi Mi Band 4C’nin yakın zamanda Redmi tarafından piyasaya sürülen yeniden markalanmış bir model olacağına dair bir onayımız var.

Xiaomi Mi Band 5, sızıntılarda ortaya çıkan Xiaomi bandı. Ayrıca Mi Band 4C’nin yakında görüneceğini biliyoruz. Zaten var olan bir giyilebilir ürünün bir çeşidi olacaktır. Endonezya operatörlerinden birinin web sitesindeydi. HMSH01GE kod tanımına sahiptir ve bu nedenle alt marka bandıyla aynıdır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.