Xbox Game Bar Güncellemesi Yeni Özellikler ve Widget Mağazası Getiriyor

3 dk


İyi haber, PC oyuncuları! Xbox Oyun Çubuğu, tamamen yeni Widget Mağazası ile birlikte çubuğa yeni özellikler ve araçlar getiren büyük bir güncelleme aldı.

Xbox Oyun Çubuğu’nun yeni özelliklerinden bazıları, Oyun Çubuğunuza yeni bir özelleştirme düzeyi ekleyerek Tıklama ve Şeffaflık’ı içerir. Tıklama, artık sabitlenmiş bir widget’ın üzerindeki fare tıklamalarının widget’ın kendisine mi yoksa oyununuza mı gideceğine karar verebileceğiniz anlamına gelirken, artık Oyun Çubuğu widget’larınızın ne kadar şeffaf olacağına karar verebilirsiniz.

Bu yeni özelliklerin yanı sıra Xbox, bağımsız olarak geliştirilen ilk oyun arkadaşı widget’ını tanıtmaktan memnuniyet duyuyor. Ghost, Destiny 2 ile el ele gitmek için tasarlanmıştır ve oyun sırasında ilerlemeyi takip ederek ödüllere, görevlere ve zaferlere anında erişmenizi sağlar. Ghost ayrıca, yüklemeden önce Pota haritalarını önizlemenize izin verir.

Xbox ayrıca Ghost’un Windows 10 bilgisayarlarda Destiny 2 ile en iyi şekilde eşleştirilmesine rağmen, Bungie.net hesap istatistiklerini ve PC ve konsoldaki başarıları da izlediğini söylüyor. Ghost ayrıca hile karşıtı yazılımlarla da çalışır.

Diğer yeni widget’lar arasında XSplit’in Game Bar HUD widget’ının ilk v1.0 sürümü, ilk olarak beta sürümünde Nisan ayında yayınlandı. V1.0 sürümü XSplit Broadcaster yazılımı ve yeni Gamecaster kontrolleri için yeni bir destek sunuyor.

Artık Corsair’in Aydınlatma Bağlantısı desenleri ve iCUE yazılımınızla senkronize edilmesine erişmenizi sağlayan Corsair’in iCUE widget’larını da yükleyebilirsiniz. İCUE Oyun Çubuğu widget’ını kullanmak için temel iCUE yazılımının ve iCUE uyumlu donanımın en son sürümüne ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Razer ayrıca Oyun Çubuğu Widget Mağazasına Twitch Streamers için Chroma RGB ve THX Spatial Audio widget’ı şeklinde iki yeni widget sunuyor. THX Spatial Audio widget’ı, oyuncuların sürükleyici konumsal ses teknolojisini değiştirmesine izin verirken, cihazları gerçek zamanlı olarak ışık ayarınızı taklit ettiği için ışık şovunu izleyicinize sunmak için Chroma RGB widget’ı ile senkronize edilebilir. oyundan çıkmadan ses ayarlarını yapın.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

76
9 Paylaşım, 76 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir