Sıradaki içerik:

Apple iPad Pro 2020 Satışa Çıktı! Özellikleri Neler?

e
sv

Xbox One X Cyberpunk 2077 Paketini Tanıttı!

738 okunma

2020’nin en çok beklenilen oyunlarından bir tanesi, neslinin en kuvvetli konsollarından bir tanesiyle birleşiyor. Microsoft, Cyberpunk 2077 temalı oyun konsolu Xbox One X’in tanıtım videosunu yayınladı.

The Witcher oyun serisiyle ünlenen CD PROJEKT RED, yılın en çok beklenilen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077’yi eylül ayında oyuncuların beğenisine sunacak. Senenin en çok beklenilen oyununda Keanu Reeves de yer alacak.

Cyberpunk 2077 Temalı Xbox One X Konsolu Tanıtım Videosu

Bu konsolla alakalı yeni bir ilerleme yaşandı. Düne kadar yalnızca görseller ve mesajlarla kullanıcıların karşısına çıkan özel konsol ve kontrolcüsü, bu sefer Xbox’ın resmi YouTube sayfasında boy gösterdi. Xbox, konsol şimdilik listelenmemiş olsa da konsolun tanıtım videosunu yayınladı ve çıkış tarihini de verdi: Haziran 2020

Cyberpunk 2077 Xbox One X konsolundaki yazılar, adından sebep olacak ki karanlıkta parlıyor. Konsolun tam çıkış tarihi olmasa da yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi Haziran 2020 ayı ortamında çıkış yapacak. Hem de Cyberpunk 2077 oyunu da 17 Eylül 2020 tarihinde oyuncular amacıyla satışa sunulacak.

CD PROJEKT RED, daha evvelce yaptığı bir bildirimde Cyberpunk 2077 sahibi Xbox One kullanıcılarının Smart Delivery özelliği yardımıyla Xbox Series X’e bedava geçiş sağlayacaklarını aktarmıştı. Şu an amacıyla bu güncellemenin ne vakit gerçekleşeceğine dair ise rastgele bir net tarih bulunmuyor.

Şu an ön siparişe açık olan Cyberpunk 2077, Steam üzerinden 249 TL’ye ön sipariş verilebiliyor. Oyunun PlayStation ve Xbox One ön sipariş fiyatları ise sırayla 459 TL ve 468 TL. Bu açık dünya oyununun Steam sayfasında yer alan verilere göre oyunda Türkçe arayüz ve altyazı desteği de bulunacak.

Cyberpunk 2077 Oyun Tanıtım Videosu

9 Haz 2019
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.