Oyun

Xbox Live Gold Ağustos 2022 oyunları aşikâr oldu!

Microsoft, oyun konsolu tarafındaki muvaffakiyetini başlattığı abonelik hizmetleriyle sürdürüyor. Her ay Game Pass dahil çeşitli servislerini yeni oyunlarla güncelleyen şirket, Ağustos 2022 takvimini de duyurdu. Xbox Live Gold ağustos ayı fiyatsız oyunları aşikâr oldu.

Xbox Live Gold Ağustos 2022 oyunları

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Ağustos 2022 oyunlarını açıkladı. Bu ayki imaller Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kapsarken, geriye uyumluluk dayanağı sayesinde Xbox Series S|X kullanıcıları da bu oyunlardan yoksun kalmıyor.

xbox live gold agustos 2022 oyunlari asik r oldu 0 2Q34b4AU

İşte fiyatsız hale getirilen oyunlar;

Xbox One:

  • Calico – 1 – 31 Ağustos
  • ScourgeBringer – 16 – 15 Eylül

Xbox 360:

  • Saints Row 2 – 1 – 15 Ağustos
  • Monaco: What’s Yours Is Mine – 16 – 31 Ağustos

Son vakitlerde Xbox Series X/S kullanıcıları tarafından fark edilen açılış süresindeki kısalma, Microsoft tarafından doğrulandı. Xbox Pazarlama Müdürü Josh Munsee’nin açıklamasına nazaran, Xbox logosunun göründüğü ekran 9 saniyeden 4 saniyeye kadar düştü. Xbox’ın tüm önyüklemesi ise 20 saniyeden 13-14 saniyeye kadar geriledi.

Yeni performans güncellemesinin en çok Xbox logosunun gösterildiği kısımda fark edildiği tabir edildi. Daha kısa bir açılış animasyonu hazırlayan Microsoft, bu sayede kullanıcılara daha süratli önyükleme mühleti sunmayı başardı.

Xbox Series X/S önyüklemesindeki değişiklik tüm konsollara uygulanmış durumda. Yani son güncellemeyi indirerek süratli açılış müddetinden faydalanabilirsiniz. Lakin bunun yalnızca Enerji Tasarrufu modundayken çalışacağını da hatırlatmak gerekiyor. Xbox Series açılış müddetinde kısalma yaşamadıysanız Bekleme modunda olabilirsiniz.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox Live Gold ağustos ayı fiyatsız oyunları nasıl? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/xbox-live-gold-agustos-2022-oyunlari-belli-oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu