Kripto Para

WordPress Kullanan Web Siteleri, Dogecoin Kabul Edebilecek

455 milyondan fazla WordPress kullanan web sitesi artık Dogecoin’i “Easy Dogecoin Gateway” aracılığıyla kabul edebilecek.

Dogecoin Foundation’da UX/UI uzmanı ve grafik dizayncısı olan DogeDesigner’a nazaran, WordPress kullanan milyonlarca web sitesi artık “Easy Dogecoin Gateway”i kullanarak Dogecoin’i kabul edebilecek.

Dogecoin Geliştiricisi, WordPress için Ödeme Eklentisi Yayınladı

wordpress kullanan web siteleri dogecoin kabul edebilecek 0 6UpmYJUA

“Inevitable360” olarak bilinen Dogecoin geliştiricisi tarafından oluşturulan WooCommerce eklentisiyle web siteleri artık Dogecoin’i kabul edebilecek.

Eklenti, WordPress web sitelerinin rastgele bir üçüncü taraf ödeme işlemcisine, bankaya yahut ek fiyata muhtaçlık duymadan sadece Dogecoin adreslerini kullanarak DOGE ödemelerini kabul etmesini sağlayacak. Ayrıyeten QR kodları oluşturmak için Google API’si ve prestiji parayı, Dogecoin’in mevcut fiyatına dönüştürmek için CoinGecko API’si kullanılacak.

Dogecoin, Benimsenmeye Devam Ediyor

DOGE, BIG3 lig basketbol grubu Aliens’in denetim payını satın almak için kullanıldı. Dogecoin cüzdanı MyDoge’un kurucusu Bill Lee, Aliens için sırf DOGE NFT’leri satın aldı ve karşılığında BIG3 takımında denetim payı teklif etti. Muahedeye nazaran, MyDoge/Dogecoin markası Aliens ekip formalarında ve ayrıyeten Big3 etkinliklerinde görünecek.

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Dogecoin’i daha fazla işletmenin kabul etmesi halinde daha fazla yarar sağlayacağını belirtti. Milyarder ayrıyeten, Dogecoin ile bahşiş vermenin hoş olacağını söyledi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/wordpress-kullanan-web-siteleri-dogecoin-kabul-edebilecek/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu