Sosyal Medya

WhatsApp’tan yeni özellik: Platformu keşfetmek kolaylaşıyor!

Mark Zuckerberg’in CEO’su olduğu Meta şirketine ilişkin WhatsApp, hiç kuşkusuz dünyanın en çok kullanılan iletileşme platformlarından birisi. Şirket, üzerinde çalıştığı yeniliklerle kullanıcılarının uygulama içi tecrübelerini arttırmayı hedefliyor.

WhatsApp sohbet botu, yeni özellikleri tanıtacak

Mesajlaşma platformları ortasında en tanınan isim olan WhatsApp, kullanıcı tecrübesini arttırmak için periyot devir yeniliklere başvuruyor. O denli ki bu yenilikler, bazen kullanıcılar tarafından geç fark ediliyor. Şirket bunun önüne geçmek için düğmeye bastı.

Platformla ilgili elde ettiği bilgilerle tanınan WABetaInfo, şirketin üzerinde çalıştığı yeniliği aktardı. Buna nazaran platform, WhatsApp sohbet botu ile getirilen yenilikleri kullanıcıları ile paylaşacak. Bu halde kullanıcılar, yeni özelliklerden anında haberdar olabilecek.

whatsapptan yeni ozellik platformu kesfetmek kolaylasiyor 0 svICkiEa

WhatsApp sohbet botu, şu anda geliştirme kademesinde. Test edilen özellik, birçok Beta kullanıcısı tarafından olumlu geri dönüşler alıyor. WhatsApp’ın yeni özelliği platformdaki yeni özellikler, ipuçları ve püf noktaları ile kapalılık ve güvenlik hakkında bilgi sağlayacak.

whatsapptan yeni ozellik platformu kesfetmek kolaylasiyor 1 CLaN1lMD

Şirket, bu özelliğini kullanıcı reaksiyonlarını dikkate alarak denemeye başladı. O denli ki WhatsApp, son olarak iletilere emoji ile reaksiyon verme özelliğini genişletmişti. Lakin, birçok kullanıcı bu özellikten çok geç haberdar oldu.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Kaynak: https://shiftdelete.net/whatsapp-sohbet-botu-ozelligi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu