WhatsApp’a Yeni Emojiler Gelecek

2 dk


Günümüzün en tanınmış anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın yeni beta güncellemesi yayınlandı. Yeni beta güncellemesiyle beraber kullananlara 130’un üstünde yeni emoji sunuluyor.

Sadece Google Play Store’da 5 milyardan çok yüklenmeye sahip olan Facebook’un sahibi bulunduğu en tanınmış anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni güncellemeler almaya devam ediyor.

Uygulamanın yeni sürümü 2.20.197.6, Google Play Beta Program vasıtasıyla kullananlara gönderilmeye başlandı. Eğer ki beta uygulaması kullanıcısıysanız ve halen güncellemeyi görmüyorsanız önümüzdeki saatlerde Google Play Store’u birkaç kez yenilemeyi düşünebilirsiniz.

WhatsApp Beta 2.20.197.6’daki yenilikler neler?

Peki, WhatsApp’ın yeni beta sürümünde kullananlara ne gibi yeni özellikler sunuluyor? Yeni beta sürümüyle beraber kullananlara çok büyük yenilikler sunulmasa da hâlihazırda varsayılan olarak görülebilir olan yeni emojiler getiriliyor.

Android amacıyla WhatsApp Beta 2.20.197.6, kullanıcılarına 138 adet kullanmak mümkün yeni emoji sunuyor. Eğer ki siz de bir beta uygulaması kullanıcısıysanız ve son güncellemeyi yaptıysanız bu güncellemeleri bugünden itibaren kullanmaya başlayabileceksiniz. WhatsApp Beta 2.20.197.6 yeni emojiler ise şöyle;

Yeni emojileri nasıl buldunuz? Hoşunuza giden varsa bizlere yorum olarak bildirin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

33
5 Paylaşım, 33 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir