GündemSosyal Medya

WhatsApp’a İki Farklı Karanlık Mod Geliyor! İşte Görseller

WhatsApp kullanıcıları büyük bir merakla karanlık mod özelliğinin
beklerken, şirket de bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor. WhatsApp’ın yayınlanan son beta sürümü, karanlık mod ile alakalı iki iddiayı doğrulamaya fazlasıyla yetiyor.

Dünyanın en tanınmış anlık mesajlaşma programı WhatsApp, uzun bir vakitdir karanlık tema ile alakalı gündemde. Artık hem işletim sistemleri hem de üçüncü parti programlar karanlık mod özelliğine sahip fakat WhatsApp hala sessizliğini koruyor. WhatsApp, karanlık mod üstünde uzun vakittir çalışıyor olsa da özellik ne beta ne de kararlı sürüm için yayınlanmamış durumda.

WhatsApp’ın karanlık ilişkisi ile alakalı net bulgular hala yok. Özelliğin kullanıma ne vakit sunulacağı şu an için bilinmiyor. Fakat yaşanan son gelişme, WhatsApp’ın karanlık tema özelliğinin kısa bir vakit sonra gelebileceğini gözler önüne seriyor. Dilerseniz şimdi, WhatsApp’ın Android beta sürümünün güncellenmesi ile meydana çıkan o mühim ilerlemeye bakalım.

whatsapp 1

Yaşanan yeni gelişme, WhatsApp’la alakalı yeni verilere meydana çıkaran WABetaInfo vasıtasıyla duyuruldu. WhatsApp’ın Android beta sürümünün “2.19.327” olarak güncellenmesiyle meydana çıkan bu gelişme, iki yeni duvar kağıdını meydana koyuyor. Bu gelişme, geçen vakitlarde meydana çıkan WhatsApp’ın iki değişik karanlık mod özelliğinin olacağı iddialarını güçlendiriyor. Çünkü iki yeni duvar kağıdı, renk yönünden iki değişik temayı yansıtıyor.

Sizlerle paylaşacağımız duvar kağıtları, yeni beta versiyonda kullanılamıyor. WABetaInfo, bu duvar kağıtlarının program dosyalarından elde edildiğini söylüyorlar. Dilerseniz şimdi, WhatsApp’ın program dosyaları arasında tespit edilen bu iki duvar kağıdının nasıl göründüğüne bakalım.

whatsapp 2
WhatsApp'a İki Farklı Karanlık Mod Geliyor! İşte Görseller 4

Duvar kağıtlarında açıkça görülebileceği üzere WhatsApp, aynı tasarımda biri açık öteki koyu renkli olan duvar kağıtları oluşturmuş durumda. Bu da WhatsApp’ın gelişen dönemlerde iki değişik karanlık tema özelliği sunabileceğini gösteriyor. Ancak kuşkusuz bu durumun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini vakit gösterecek zira WhatsApp yetkilileri, bugüne dek konuyla alakalı hiçbir açıklama yapmadılar.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu