Sıradaki içerik:

Xbox Series X’in Alışılamadık Yeni Logosu!

e
sv

WhatsApp’a Corona Virüs Güncellemesi Geldi!

239 okunma

Günümüzün en tanınmış mesajlaşma programı WhatsApp corona virüs konusu ile ilgili yeni bir ismim attı. “Sosyal mesafe” ve “Evde Kal” gibi son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan uyarılar ‘Evde Hep Birlikte’ adı altında sticker yani çıkartma durumuna geldi.

WhatsApp corona virüs güncellemesi: Evde Hep Birlikte

Dünya Sağlık Örgütü ile ortak bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan çıkartma paketi 21 çıkartmadan oluşuyor. Pijamalarla evden çalışmak, ellerimizi yıkamak ve sosyal mesafeyi korumak gibi günümüz koşulları vurgulanıyor.

Sağlık çalışanlarını kahraman olarak gösteren çıkarmalarda WhatsApp ve DSÖ doğrulusunda çıkartmaların arasına eklenmiş. Şu anda kullanıma yayılan çıkartmalar Arapça, Fransızca, Almanca, Endonezyaca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve Türkçe amacıyla yerelleştirilmiş durumda.

Yani çıkartmaları yüklediğinizde Türkçe olduklarını göreceksiniz. Yüklemek amacıyla yapmanız gereken WhatsApp’ta çıkartmaların bulunduğu bölümü açmak ve sağ doğrultuda yer alan + simgesine tıklayarak bu paketi yüklemek. Daha sonra derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.