WhatsApp’a Corona Virüs Güncellemesi Geldi!

1 dk


Günümüzün en tanınmış mesajlaşma programı WhatsApp corona virüs konusu ile ilgili yeni bir ismim attı. “Sosyal mesafe” ve “Evde Kal” gibi son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan uyarılar ‘Evde Hep Birlikte’ adı altında sticker yani çıkartma durumuna geldi.

WhatsApp corona virüs güncellemesi: Evde Hep Birlikte

Dünya Sağlık Örgütü ile ortak bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan çıkartma paketi 21 çıkartmadan oluşuyor. Pijamalarla evden çalışmak, ellerimizi yıkamak ve sosyal mesafeyi korumak gibi günümüz koşulları vurgulanıyor.

Sağlık çalışanlarını kahraman olarak gösteren çıkarmalarda WhatsApp ve DSÖ doğrulusunda çıkartmaların arasına eklenmiş. Şu anda kullanıma yayılan çıkartmalar Arapça, Fransızca, Almanca, Endonezyaca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve Türkçe amacıyla yerelleştirilmiş durumda.

Yani çıkartmaları yüklediğinizde Türkçe olduklarını göreceksiniz. Yüklemek amacıyla yapmanız gereken WhatsApp’ta çıkartmaların bulunduğu bölümü açmak ve sağ doğrultuda yer alan + simgesine tıklayarak bu paketi yüklemek. Daha sonra derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
6 Paylaşım, 48 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir