Sıradaki içerik:

Realme X50 5G Resmi Olarak 8 Temmuz’da Açıklanacak!

e
sv

WhatsApp, Animasyonlu Çıkartmalar, QR kodları ve Daha Fazlasını Duyurdu

209 okunma

WhatsApp bugün Animated Stickers, QR kodları ve daha pek çok yeni özellik duyurdu. WhatsApp önümüzdeki haftalarda bu yeni özellikleri tüm kullanıcılara sunacak.

  • Animasyonlu Çıkartmalar : Daha eğlenceli ve etkileyici yeni animasyonlu çıkartma paketleri.
  • QR kodları : Artık kolayca yeni bir kişi ekleyebilirsiniz. Yeni biriyle tanıştığınızda, kişilerinize eklemek için QR kodlarını tarayabilirsiniz. Birinin telefon numarasını daha önce olduğu gibi yazmanıza gerek yok!
  • Web ve masaüstü için karanlık mod : Popüler Karanlık Mod teması artık WhatsApp Desktop uygulamasında ve web deneyiminde mevcut olacak.
  • Video görüşmelerini gruplandırmaya yönelik geliştirmeler : Artık bir video görüşmesinde en fazla 8 kullanıcıyla, bir katılımcının videosunu tam ekrana en üst düzeye çıkarmak için basılı tutma mekanizmasıyla artık istediğiniz kişiye kolayca odaklanabilirsiniz. Ayrıca, 8 veya daha az grup sohbetlerinde yeni bir video simgesi vardır, böylece 1 dokunuşla kolayca bir grup video görüşmesi başlatabilirsiniz.
  • Durum KaiOS’a geliyor : KaiOS kullanıcıları artık 24 saat sonra kaybolan güncellemeleri paylaşmanızı sağlayan popüler özelliğin tadını çıkarabilir.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.