Sıradaki içerik:

Telegram Yeni Özellik Güncellemesi Yayınladı

e
sv

WhatsApp Yeni Özelliği Yolda

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Günümüzde mesajlaşmak amacıyla sık sık kullandığımız WhatsApp her geride bıraktığımız gün ilerlemeye devam ediyor. Bilindiği üzere WhatsApp’ta tek hesabı yalnızca tek bir telefonda kullanabiliyorduk. Bir birçoğumuzun beklediği özellik bundan sonra geliyor.

Birden çok aygıtta WhatsApp kullanmak bundan sonra olası olacak!
Kısa bir vakit önce WABetaInfo doğrulusunda yayınlanan bir rapora göre, WhatsApp şu anda kullanıcıların en çok dört aygıtta aynı WhatsApp hesabını kullanabilmelerini sağlayacak olan özelliğini test ediyor.

Yeni özellik ile beraber bundan sonra kullanıcılar birden fazla cihaz kullanırken tek bir WhatsApp hesabını da kullanabilecek. Ayarlar kısmına eklenecek olan bağlantılı aygıtlar bölümünden de eklenen bütün cihazlar görülebilecek ve istenilen telefonlar eklenip, çıkartılabilecek.

WhatsApp hesabınızı telefon numaranıza SMS olarak gelecek kod ile basitçe bağlayabileceksiniz. WhatsApp’ın bu özelliği şimdilik beta kullanıcılarına sunulmadı fakat kısa bir vakit sonra beta kullanıcılarına özelliğin sunulacağı düşünülüyor. Bu özelliğin tam olarak ne vakit herkese açık olarak yayınlanacağı bilinmese de, önümüzdeki haftalarda beta testleri başarı ile tamamlandıktan kısa bir vakit sonra istikbal yeni güncelleme sonrasında yayınlanabilir.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.