WhatsApp ve Instagram Yavaşladı!

1 dk


Son dakikalarda pek çok kullanıcı sosyal medya hesapları ile alakalı problemler yaşadığını bildirmeye başladı. WhatsApp ve Instagram niçin yavaş soruları sık sık soruluyor. Aynı şekilde Türk Telekom kullanıcıları da Türk Telekom internet erişim bozukluğu ile alakalı bildirimler yapmaya başladı.

Türk Telekom kullanıcıları internet erişimlerinde problemler yaşadığını bildirmeye başladı. Bu problemler WhatsApp ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına olan erişimi de yavaşlattı.

WhatsApp ve Instagram niçin yavaş? Türk Telekom internet erişim bozukluğu

Down Detector’e oluşturulan bildirimlere göre, şu sıralar Türkiye’de Türk Telekom kullanıcıları internet erişimi konusu ile alakalı problem yaşıyor.

Yukarıdaki haritada görüleceği gibi Türkiye’nin büyük bir kısmındaki Türk Telekom kullanıcıları şu sıralar internete erişmekte zorlanıyor. Aynı şekilde Instagram ve WhatsApp ile alakalı oluşturulan geri bildirimlere baktığımızda bu sosyal medya platformlarında da problem yaşandığını görüyoruz.

Tabii problem bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra baktığımızda birtakım bankacılık uygulamalarında da problem yaşandığını görüyoruz. Bunların başında ise Halkbank yer alıyor. Halkbank uygulamasının ve internet sitesinde de kısa süreli kopmalar görüldü. Tabii bu bozukluğun kaynağı Türk Telekom.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

35
5 Paylaşım, 35 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir