Sıradaki içerik:

Oppo Smartwatch, EKG (Elektrokardiyogram) Özelliği İle Çıkacak

e
sv

WhatsApp sonunda karanlık bir mod ekleyecek

245 okunma

Şu anda, dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması beta testlerinden geçiyor ve sonuçları birçok anlık mesajlaşma hayranını memnun etmeli. WhatsApp ekibi karanlık bir mod için destek eklemeye karar verdi. Son olarak, şirket karanlıkta parlak ışıktan mola vermemize izin veriyor. AMOLED ekranlı birçok akıllı telefon sahibi için bu, pil ömrünü uzatmak için iyi bir yardımcıdır.

WhatsApp Beta’ya erişmek için Google Play Beta’nın bir parçası olmanız gerekir. Zaten bu programın bir parçasıysanız, yakın gelecekte cihazınızda 2.20.13 sürümü için bir güncelleme bekliyoruz. Karanlık temaya ek olarak, bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de alacaksınız.

Bu bir beta sürümü olduğundan, büyük olasılıkla, her şey mükemmel çalışmayacaktır. WhatsApp beta testçileri zaten hata beklediklerini biliyorlar. Uygulamayı zaten güncellediyseniz ve hala karanlık temayı etkinleştirme seçeneğiniz yoksa, uygulamayı çalıştırmak veya istediğiniz sürüm cihazınıza gelene kadar beklemek için uygulamayı yeniden yüklemeniz gerekebilir.

Hoş bir yenilik bekleyemezseniz uygulamanın APK dosyasını da indirebilirsiniz. En iyi seçenek, kararlı sürüm gelene kadar beklemektir. Ne yazık ki, bunun ne zaman gerçekleşeceği henüz belli değil.

Android için WhatsApp’ta karanlık modu etkinleştirme

  1. Uygulama çekmecesinden veya ana ekrandan WhatsApp’ı açın .
  2. Eylem taşma menüsüne dokunun  (sağ üst köşedeki üç dikey nokta).
  3. Hit  Ayarlar .
  4. Sohbetler’i seçin  .
  5. Temalar’ı seçin  .
  6. In  seç Tema  iletişim kutusunda, seçmek  Karanlık .
  7. Arayüzün karanlık bir temaya geçtiğini görmelisiniz 

Bu kadar! Artık mesajlaşma servisi için karanlık modu ayarlamış olmanız gerekir. Karanlık mod, arayüz boyunca mevcut olan yeşil vurgular nedeniyle WhatsApp’ta özellikle iyi görünüyor ve uygulamaya biraz görsel yetenek katıyorlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Emre 2 sene önce
  • iyiymiş