Sosyal Medya

WhatsApp, kullanışlı olacak bir durum özelliğini daha getiriyor!

Anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, Instagram’ın kullanışlı işlevi bildiri listesinden durum izleme özelliğini test ediyor. Anlık haberleşme platformu, geçtiğimiz gün ortaya çıkan bilgilere nazaran durumlara süratli reaksiyon verme özelliğini de test etmeye başlamıştı. Test kademesinde olan bildiri listesinden durum izleme özelliği, WABetainfo’da ortaya çıktı. Pekala, ayrıntılar neler? Habere daima birlikte göz atalım.

WhatsApp’tan şahısları takip etmek artık daha kolay olacak!

WhatsApp, bildiri listesindeki şahısların profil fotoğrafına tıklayarak durum paylaşmış kullanıcıların paylaşımlarını görmeye müsaade verecek. Bu kullanışlı özellik, yakın bağlantı kuran kullanıcıların birbirini takip etmesini sağlayacak. WhatsApp ve Instagram platformları, birebir şirkete yani Meta’ya bağlı. Instagram’da da uzun müddettir kullanılıyor.

whatsapp kullanisli olacak bir durum ozelligini daha getiriyor 0 aH5Dz5cY

WABetainfo, test kademesinde olan durum özelliğinin kararlı sürüme ne vakit geleceği ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ama kısa mühlet içinde iOS ve Android aygıtlara gelmesi bekleniyor. Zira bu özellik, şirketin bir öteki platformunda da aslında mevcut.

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, kısa mühlet evvel Topluluklar, 32 kişilik sesli arama, evrak paylaşım büyüklüğünün artması üzere yeni işlevler da duyurdu. Şirket, uygulamayı en âlâ hale getirerek kullanıcılarına sunmaya çalışıyor. Yeni duyurulan özellik ise bu hafta gelecek bir güncellemeyle uygulamaya entegre olacak.

whatsapp kullanisli olacak bir durum ozelligini daha getiriyor 1 lY3JrqXY

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ın test etabında olan ileti listesinden durum izleme özelliği sizin için kullanışlı olacak mı? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/whatsapp-mesaj-listesinden-durum-izleme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu