Sosyal Medya

WhatsApp, iletiler için pratik bir özellik daha getiriyor!

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, mesajlaşmalarda kolaylık sağlayacak pratik bir özelliği daha test etmeye başladı. Son olarak Instagram’da bulunan iletilere emojiler ile yanıt verme özelliğini getiren platform, test basamağında olan yeni işlev sayesinde iletilere daha süratli ve kolay karşılık vereceğiz. Pekala, test kademesinde olan süratli yanıt ver butonu WhatsApp uygulamasında nasıl çalışacak? Haberin detaylarına daima birlikte göz atalım.

WhatsApp süratli karşılık butonu, kolaylık sağlayacak!

Anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcılarının iletilerde daha kolay karşılık verebilmesi için süratli karşılık butonunu test etmeye başladı. WABetaInfo’da ortaya çıkan işlev, şimdilik yalnızca masaüstü sürümde test ediliyor. Yeni gelen emoji sembolünün sol yanında yer alan geri dönüş butonu iletisi alıntılayarak yanıtlamayı sağlayacak. WhatsApp kullanıcıları, şu anda karşılık vermek için bildirileri sağa kaydırarak devam ediyor.

whatsapp iletiler icin pratik bir ozellik daha getiriyor 0 5NGB157b

Şimdilik sadece masaüstü sürümde test basamağında olan özelliğin kararlı sürüme ne vakit geleceği meçhul durumda. Lakin tanınan haberleşme uygulamasının, kısa mühlet içerisinde bu yeni ve pratik özelliği akıllı telefonlardaki kararlı sürüme getirmesi bekleniyor.

Tanınan iletileşme uygulaması, birebir vakitte ek olarak sohbetleri kısa müddette bulmayı sağlayacak sohbet filtreleme özelliği test etmeye başladı ve yasal isim kullanma zorunluluğunu getirdi. Ama şimdi Türkiye’de WhatsApp aracılığıyla para gönderme fonksiyonu açılmadığından yasal isim mecburiliği da ülkemize gelmedi.

whatsapp iletiler icin pratik bir ozellik daha getiriyor 1 97sOGDV4

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ın test kademesinde olan süratli yanıt verme butonunu beğendiniz mi? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/whatsapp-hizli-cevap-verme-butonu-test-ediyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu