Sıradaki içerik:

İnstagram Gizli Hesapları Görebilir miyiz?

e
sv

Whatsapp, Güncellemesi ile Gelecek İki Özellik!

avatar

Çağrı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp için pek çok yeni özellik geliyor. Bir süredir konuşulan yeni özellikler kazanacağı aktarılan WhatsApp bu şekilde kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunacak. Öncelikle WhatsApp yeni özellikler neler? Diyecek olursanız: WhatsApp Web sürümü için parmak izi okutma özelliği ve konuşmalarda arka planı özgürce ayarlayabilme geliyor. İşte özelliklerin detayları:

WhatsApp yeni özellikler ve detayları


Yakın vakit evvelce rafa kaldırdığı özelliğini getirecek olmasıyla gündeme gelen WhatsApp şimdi iki yeni özellik ile yine gündeme geliyor. Bu özelliklerden ilki 2019 senesinde Android yönüne gelen parmak izi okuyucu ile WhatsApp’a giriş yapma, kilidini açma özelliği WhatsApp Web sürümü amacıyla geliyor.

Daha kuvvetli ve güvenilir bir giriş amacıyla test edilen bu özellik, Şirket, WhatsApp Web sürümünde sarfedilen yerleşik QR koduyla seans açmayı gerçekleştiren özelliğine seçenek getirmek hedefiyle deneniyor.

WhatsApp’ın Android beta versiyonuna gelen yeni bir güncelleme ile tanınmış program amacıyla duvar kağıdı özelleştirme özelliğini tekrardan döneme sokmaya hazırlanıyor.

Şu an amacıyla geliştirme adımında olan özelliğin kullanıma ne vakit sunulacağı şu an amacıyla bilinmiyor olsa da bu yeni özellik yardımıyla sohbetlerin arka planları özelleştirilebilecek. WhatsApp’ın bahsi geride bıraktığımız özelliği yardımıyla kullanıcılar, seçtikleri duvar kağıdının opaklık ayarını da yapabilecek.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.