Sıradaki içerik:

Luppo ile Fenomen Olan Kişi Bulundu! İşte gerçekler

e
sv

WhatsApp Grupları İçin Müjdeli Haber!

139 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son vakitlerde Zoom’da emniyet açığı belirleme edildiği amacıyla kullanıcılar kullanmayı bıraktı ve değişik çoklu görünümlü konuşma programı arayışı içerisine girdiler. Kullanıcıların imdadına günlük hayatta da kullandığımız en iyi sohbet programı olan WhatsApp yetişti. WhatsApp kümeleri amacıyla müjdeli haber!

WhatsApp kümeleri amacıyla müjdeli haber

Google Duo ve Zoom gibi rakipleri önüne geçmek amacıyla WhatsApp, daha çok kullanıcının bir takım görüşmesine katılmasına izin verme özelliği üstünde çalışıyor. Şu an itibariyle, yalnızca dört kullanıcının bir takım görüşmesine katılmasına izin veriyor. Bununla birlikte, WhatsApp’ın en son Android beta sürümü ile bu sınırlı kullanıcı adedinin yakın vakitte artırılabileceğini gösteriyor.

Zoom ve Google Duo, aynı anda düzinelerce kişiyle görünümlü görüşmesine izin veriyor. Bu nedenle, insanlar corona virüsün yayılmasını durdurmak amacıyla sosyal uzaklığı koruduğundan ötürü dünyanın her yerinden detaylı uygulamalarla iletişimini sağlıyorlar.

Android amacıyla WhatsApp v2.20.128 beta ve WhatsApp v2.20.129 beta sürümünde keşfedildi. Bu özellik şimdilik etkinleştirilmedi. Bu nedenle, kullanıcılar en son versiyona güncelledikten sonra kullanamazlar.

Bu özellik kullanıma açıldıktan sonra takım davetinde kaç katılım gösteren kişiye izin verileceğine dair netlik yok. Ayrıca, özelliğin işletme hesapları amacıyla de ne vakit yayınlanacağı konusu ile ilgili bir açıklama yoktur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.