Sıradaki içerik:

Valorant rekor kırdı! CS GO geride kaldı!

e
sv

WhatsApp görüntülü konuşma için yeni güncelleme!

176 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Corona virüsü dünyada fazlası şeyi değiştirmeye başladı. Bunların başında iş yapış biçimi yer alıyor. Artık fazlası şirket evden çalışma sistemine işlemiş durumda. Bu aşamada da video konferans uygulamalarının önemi ilgi çekiyor. WhatsApp da bu uygulamalara olan ilgiden pay alabilmek amacıyla yeni bir duyuru yaptı. İki şahıs ile WhatsApp’ta görünümlü konuşma gerçekleştirme gerektiğince basitdı, şimdi takım konuşmalarında da işler pratikleşiyor. Gruplar amacıyla WhatsApp görünümlü konuşma özelliği amacıyla yeni duyuru Twitter’dan yapıldı.

Gruplar amacıyla WhatsApp görünümlü konuşma özelliği basitlaşıyor

Günümüzde fazlası platform yeni duyuruları amacıyla Twitter’ı adres olarak seçmiş durumda. WhatsApp da yeni duyurusunu buradan gerçekleştirdi. Yapılan paylaşıma göre, kümeler amacıyla WhatsApp’ta görünümlü konuşma bundan sonra çok daha basit bir şekilde yapılacak.

Tweete göre, WhatsApp, Gruplar amacıyla görünümlü konuşma prosedürünü kolaylaştırmış durumda. Tabii bu 4 şahıs ve daha az bireyin bulunduğu kümeler amacıyla geçerli. Bundan sonra kullanıcılar takım konuşmasının sağ üstündeki video ya da sesli arama düğmesini kullanarak herkes ile konuşma başlatabilecek. Bu arada WhatsApp, 2018 yılından beri maksimum 4 şahıslik görünümlü konuşmaları destekliyor. Bu dönemde söz hususu rakamın artmaması da ilgi çekti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.