Sıradaki içerik:

NBA 2K20’nin müzik listesi nedir?

e
sv

WhatsApp çoklu platform desteğine göz kırpıyor

258 okunma

Geçtiğimiz günlerde iOS kullanıcıları için yayınlanan yeni WhatsAppbetagüncellemesi, önemli yenilikleri de beraberinde getirdi. Yeni güncelleme ile WhatsApp çokluplatform desteğine göz kırpıyor.

WhatsApp çoklu platform desteğine sahip olabilir!

Göze çarpan yeniliklerden ilki hızlı medya düzenleme özelliği. Bu özellikle birlikte başka bir sohbetten gelen medya dosyalarını düzenleme imkanına sahip olacaksınız. Bununla birlikte yapılan değişikliklerden birisi de 3D Touchkısayollarının kaldırılmış olması noktasında. Artık kullanıcılar 3D Touch ile kullanılabilen kısayollardan faydalanamayacak.

Bununla birlikte WABetaInfo tarafından aktarılan bilgilere göre şirket, uygulama içerisinde çoklu platform desteği sunmaya hazırlanıyor. Yeni destekle birlikte örneğin iPhone kullanıcıları, iPad cihazlarında da WhatsApp kullanmak istediklerinde oturum kapatıp açma ve mesajları tekrar yedekleme gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmayacak.

Ya da örneğin Android cihazınızda WhatsApp kullanmakta iken, WhatsAppWeb kullanımı için eşleştirmeli bir oturum işlemine de ihtiyaç duymayacaksınız. Peki siz yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Çoklu platform desteği işinize yarar ?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.