Sıradaki içerik:

Twitter’ın Yeni Twitter Doğrulama Süreci!

e
sv

WhatsApp Çoklu Cihaz Erişimini Test Etti!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Popüler WhatsApp messenger ekibi, kullanıcıların yıllardır istediği özelliği test etmeye başladı. Evet, aynı anda birden fazla cihazdan bir hesaba aynı anda erişmekten bahsediyoruz (WhatsApp çoklu cihaz erişimi). Örneğin, uygulama bir akıllı telefon ve tabletten kullanımda olabilir.

WHATSAPP ÇOKLU CİHAZ ERİŞİMİNİ VE DİĞER BİRÇOK ÖZELLİĞİ TEST ETMEYE BAŞLADI

Yaklaşan değişiklikler WABetaInfo tarafından rapor edildi. Kaynağa göre, WhatsApp hesabı aynı anda dört cihazdan kullanılabilir. Şu anda, işlev geliştirilme aşamasındadır ve yakında beta sürümünde görünecektir. Ancak, henüz kesin lansman tarihlerini bilmiyoruz.

WhatsApp kullanıcıları, 2009’da messenger’ın başlatılmasından bu yana birden fazla cihazla çalışmak için gerçek destek görünümü hayal ediyorlar. WhatsApp’ın eşzamanlı çalışmasıyla cihazlar arasında senkronizasyon sağlanmadı. WhatsApp şu anda hesabınıza yalnızca bir cihazdan bağlanmanıza izin veriyor. WhatsApp’ın masaüstü sürümü bile sadece akıllı telefondaki çalışan uygulama ile birlikte çalışabilir, sadece “yansıtır”.

WhatsApp ekibi ayrıca tarihe göre arama ve belleği kullanmak için yeni araçlar da dahil olmak üzere diğer bazı yararlı işlevleri de test eder. Sohbet içindeki fotoğrafları yeniliğe veya boyuta göre sıralamaya ve işaretli olanlar dışında kaydedilmiş mesajları silmeye ek olarak. Ve bunun gibi.

Tüm bu özellikler henüz WhatsApp’ın genel beta sürümünde mevcut değildir, ancak özel test sürümlerinde mevcuttur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.