WhatsApp Çağrı Bekletme Özelliğini Başlattı

1 dk


WhatsApp, kullanımı kolay “arama bekletme” özelliği ile Google Play’de Android kullanıcıları amacıyla kararlı bir güncelleme başlattı. Daha önce, WhatsApp’ın Android programında aynı anda iki davetiyeyı işlemenin bir yolu yoktu. İkinci davetiye geldiği zaman otomatik olarak kesilmekteydi. WhatsApp bu husus ile ilgili bir özelliği meydana çıkardı, geride bıraktığımız ay iOS kullanıcıları amacıyla aktif etsede, Android programı amacıyla saatinde ulaşamadı.

Zaten bildiğiniz gibi, arama bekletme özelliği kullanıcıların Aralıklı bir aramayı bilmelerini sağlar. Bunun WhatsApp Android kullanıcıları amacıyla ne manaya geldiği, devam eden bir arama arasında diğer biri doğrulusunda arama yapıp yapmadığını bilmeleridir. Otomatik olarak bağlantıyı kesmek yerine, şimdi WhatsApp’iniz bir ikaz gösterecek ve “Sonlandır”, “Kabul Et” ya da “Reddet” ’seçeneği ile ikinci davetiyeya geçecektir.

İlk olarak NDTV Gadgets360 doğrulusunda bildirildiği gibi davetiye bekletme özelliği, WhatsApp sürüm 2.19.352’de ve WhatsApp Beta sürüm 2.19.357 ve sürüm 2.19.358’de mevcuttur. WhatsApp güncellemesinin her iki sürümü de Google Play mağazasında mevcuttur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir