WhatsApp arama özelliği için bir yenilik daha

2 dk


WhatsApp arama özelliği için bir yeniliği daha hayata geçiriyor. Artık kullanıcılar gelen aramaları daha kolay yönetebilecek ve cihaza aynı anda iki çağrı gelebilecek.

WhatsApp arama özelliği için bir yenilik dahaWhatsApp arama özelliği için bir yenilik daha Hasan Burus / 5 saat önce Akıllı Telefon WhatsApp arama özelliği için bir yeniliği daha hayata geçiriyor.

Artık kullanıcılar gelen aramaları daha kolay yönetebilecek ve cihaza aynı anda iki çağrı gelebilecek.WhatsApp toplu mesaj özelliği için önemli karar!WhatsApp toplu mesaj özelliği için önemli karar!WhatsApp toplu mesaj özelliği ile ilgili kararını verdi. Kullanıcılardan aldığı geri bildirimler ışığında hareket eden mesajlaşma platformu, yeni kararını açıkladı.

7 Aralık’a dikkat! WhatsApp arama özelliği için önemli yenilik Daha önce toplu mesajlar için yenilik haberiyle gündeme gelen WhatsApp şimdi de arama özelliğiyle öne çıktı. Kullanıcılar uzun zamandır karanlık tema güncellemesini beklese de başka özellikler için de çalışmalar yürütülüyor. Arama özelliği için yenilik getiren firma, kullanıcıların gelen aramaları bekletebilmesi için yeni özelliği devreye aldı.

Artık kullanıcılar gelen bir aramayı arka planda bekletebilecek ve isterlerse çağrıya cevap verecek. Aramanın beklemesi kısmında ise arayan kişi normal telefon sesini duyacak.

Eğer kullanıcı aktif bir aramadaysa ve cihazına bir başka çağrı gelirse bunu bildirimde görebilecek. Sonradan arayan kişi aradığı kişinin halihazırda bir aramada olduğunu bilmeyecek.

Aranan kişi bildirimde isterse aramayı kabul edecek ya da reddedecek.Daha önceden aranan kişi bir arama içindeyse telefon meşgul çalıyordu. Bu özellikle birlikte kullanıcılar daha kolay ulaşılabilir hale geldi.Bu özellik şu anda sadece WhatsApp Android sürümünde bulunuyor.

Android kullanıcıları uygulamalarını 2.19.352 ya da daha sonraki bir sürüme güncelleyerek bu özelliği kullanabilecek. Güncellemenin birkaç gün içinde bütün dünyada aktif olarak kullanılması bekleniyor.Bu sürümle birlikte bazı Android kullanıcılarında ortaya çıkan aşırı pil tüketimi sorunu da çözüme kavuşturuldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir