Donanım

Western Digital yeni depolama tahlillerini tanıttı!

Western Digital bugün düzenlediği aktiflikte hem iş hem de şahsî kullanım için ürettiği yeni bilgi depolama tahlillerini tanıttı. Dikkatleri üzerine çeken aygıtlar ise oyuncular için geliştirilen özel soğutmalı SSD’ler ile 22TB1 CMR ve 26TB UltraSMR HDD’ler oldu. İşte tüm cihazlar…

Western Digital, oyuncu odaklı SSD ve iş odaklı HDD’lerini tanıttı!

Western Digital, kesimin birinci iş odaklı yüksek kapasiteli 22 TB CMR ve 26 TB UltraSMR HDD’lerini tanıttı. Bu sayede PCIe Gen4 NVMe SSD modelleriyle birlikte bulut tabanlı müşterilerine sunduğu hizmeti genişletti.

western digital yeni depolama tahlillerini tanitti 0 5lQkcXfR
western digital yeni depolama tahlillerini tanitti 1 Sw8IddcW

Buna ek olarak yeni aygıtları ortasında yer alan başta PCIe Gen4 WD PC SN740 NVMe SSD olmak üzere ince, hafif ve düşük güç tüketen bir dizaynda 5,150 MB/saniye okuma suratlarına varan ve hibrit iş gücü sunan bilgi süreç seçeneklerini tanıttı.

WD, yeni SanDisk Professional PRO-BLADE modüler SSD ekosistemine de etkinliğinde yer verdi. Bu sayede daha yüksek çözünürlüklü içeriği yakalama, aktarma ve muhafaza konusunda gelen talepleri karşılamak için PRO-BLADE tahlillerinin kullanılabileceğini söyledi.

western digital yeni depolama tahlillerini tanitti 2 pyqgNguH
western digital yeni depolama tahlillerini tanitti 3 7pBt95EM
western digital yeni depolama tahlillerini tanitti 4 9QwZMqOK

Son olarak ise oyuncuları sevindiren iki yeni eser tanıtıldı. Burada ödüllü WD_BLACK çatısı altında tasarlanan WD_BLACK SN850X NVMe SSD ve WD_BLACK P40 Game Drive SSD’leri gösterildi. Bu aygıtların da yüksek sürat, performans ve serin çalışma manasında talepleri karşılayacağını söyledi.

Tanıtılan eserlere yakından baktığımızda PCIe Gen4 SSD teknolojisini kullanan WD Black SN850X NVMe SSD’nin 7.300 MB/saniye okuma suratına çıkabildiğini görüyoruz. Ayrıyeten 1 TB, 2 TB ve 4 TB biçiminde 3 farklı depolama seçeneğiyle piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yahut yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/western-digital-yeni-depolama-cozumleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu