Sıradaki içerik:

Motorola G8 Power Lite Akıllı Telefonu Duyruldu

e
sv

Warzone Ve Modern Warfare İçin En İyi M13 Yüklemeleri

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Modern Warfare ve Warzone, ekler ve silahlar söz konusu olduğunda oyunculara çok sayıda seçenek sunuyor, ancak M13 Piyade tüfeği söz konusu olduğunda en iyi seçenekleriniz nelerdir?

Modern Warfare’in biraz karışık alımına rağmen, oyuncuların çoğu oyunun Gunsmith’in silah söz konusu olduğunda rakipsiz bir kişiselleştirme sunduğunu kabul ediyor. Her silahın seviye atlaması için bol miktarda seviye vardır ve her seviyede yeni ataşmanlar açılır.

Bu, Quickdraw, Grip ve Stock günlerinin çoktan gittiği ve oyunculara silah başına yüzlerce varyasyon teklif edildiği anlamına gelir. Tüm seçenekleri gözden geçirmenize yardımcı olmak için Warzone ve Modern Warfare için birkaç M13 sınıfı oluşturduk. Onlara katı bir şekilde bağlı kalmak zorunda olmasanız da, oyun içi seçeneklerinizi keşfetmeniz için iyi başlangıç ​​noktaları sağlamalıdırlar.

M13, Modern Warfare’deki en iyi silahlardan biri olmayabilir. Genellikle M4A1 veya Grau 5.56 kadar güçlü olmadığı kabul edilir, ancak yüksek ateş hızı ve yönetilebilir geri tepmesi sayesinde oyundaki en popüler AR’lerden biri olmaya devam eder.

En İyi M13 Warzone Yükü

İlk olarak Warzone için önerilen yüklememiz. Verdansk haritasının boyutu ve kapsamı nedeniyle, bu M13 yükü, elleçleme ve geri tepme kontrolüne yöneliktir.

Geri tepmeyi en aza indirmek ve kontrolü en üst düzeye çıkarmak için Tempus Marksman varilini M13’ün üzerine koyduk. Bu, geri tepmeyi büyük ölçüde azaltır ve ADS zamanı ve hareketliliği pahasına menzili artırır. Bir Ranger Foregrip’e de gittik, böylece orta ve uzun menzilli düşmanları lazerle aydınlatabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, ADS Warzone’da harita boyutu ve nişanların göreli nadirliği nedeniyle önemli değildir.

Bununla birlikte, M13’ün güçlü yanlarından biri, yakınlardaki birçok AR’den daha kullanışlı olmasıdır. İskelet Stoku, ADS’yi oldukça hızlı tutmanın yanı sıra hedeflerken hareket hızına yardımcı olur. 60 yuvarlak mags, M13’ün daha hızlı yangın hızını telafi etmeye yardımcı olur ve daha uzun süre eylemde kalmanızı sağlar.

Son olarak, GI Mini Reflex başlamadan önce takas edilebilecek bir modeldir. Bir dizi profesyonel oyuncu, Modern Warfare’in manzaralarından en kullanışlı olanı bulur, ancak kendi kişisel tercihinize bağlı olarak değiştirilebilir.

En İyi M13 Modern Harp Yükü

Bu sonraki sınıf, Modern Warfare genel maçlarında genel kullanım içindir. Weapon’un hızlı ADS zamanına ve ateş hızına daha çok yöneliktir ve orta menzile yakın yeteneklerini arttırmak için ekleri kullanır.

Geri tepme kontrolü pahasına ADS süresini en aza indiren Tempus Mini eklendi. İskelet Stoku ve GI Mini Reflex, bir çok senaryoda çok yönlülüğü ve uygulanabilirliği nedeniyle korunmuştur.

Namlu değişikliğinin kaybettiği geri tepme kontrolünü telafi etmek için Merc Foregrip için Ranger Foregrip’i değiştirdik.

Son olarak, Benekli Kavrama Bandı ADS zamanına yardımcı olur, yani Modern Warfare’in en küçük haritalarında bile silahınızı hemen alabilirsiniz. Bu yük, daha düzenli, daha yakın menzilli etkileşimlere çok daha fazla yöneliktir; oyuncuların en çok halka açık maçlarda oynadığı tür.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.