Sıradaki içerik:

Valorant geliştiricileri beta bitiş zamanını ve ayrıntılarını açıkladı

e
sv

Warzone ve Modern Warfare için en iyi AX-50 yüklemeleri

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Modern Warfare ve Warzone, ataşmanlar ve silahlar söz konusu olduğunda oyunculara çok sayıda seçenek sunuyor, ancak AX-50 keskin nişancı tüfeği söz konusu olduğunda en iyi seçenekleriniz nelerdir? 

Modern Warfare’in keskin nişancı mekaniği, 2018’in Black Ops 4’ünden çok farklı, kapsam süreleri ve kullanım, geçmiş Call of Duty başlıklarından önemli ölçüde yavaşladı. Kar98K (teknik olarak nişancı tüfeği) genellikle Modern Warfare’deki en hızlı keskin nişancı olarak kabul edilirken, AX-50 muhtemelen hız ve gücü birleştirmek söz konusu olduğunda en iyisidir.

HDR kadar güçlü ve Kar98K kadar hızlı olmayan AX-50, çok sayıda Warzone ve Modern Warfare oyuncusu için tercih edilen keskin nişancı olarak büyüdü.

En İyi AX-50 Warzone Yükü

İlk olarak Warzone için önerilen yüklememiz. Verdansk haritasının boyutu ve kapsamı nedeniyle, bu yük alanı hasar menzili ve uzun mesafelerden düşmanları toplamaya yöneliktir.

Bu sınıf için tartışmasız en önemlisi termal kapsamdır. Bir düşman bir yükleme düşüşü ile Soğukkanlı değilse, bu onları hemen hemen her mesafeden vurgulayacak ve bir adım önde kalmanıza izin verecektir.

Singuard Arms Pro varil ve Kompansatör, hareket kabiliyetini 32.0 “uzatılmış namluya kadar engellemeden hem geri tepmeyi azaltacak hem de hasar aralığını artıracaktır. Bu, çekimlerinizi sabitleyecek ve çekimlerinizi uzaklaştırıp sıfırlamak zorunda kalmadan hassasiyeti koruyun.

Son olarak, Singuard Arms Evader stoğu ADS sırasında hareket hızınızı büyük ölçüde artırır. Bu, Warzone’da ciddi bir öneme sahip, rakiplere karşı keskin nişan alırken kendinizi zorlamanıza ve kendinizi daha zor bir hedef haline getirmenize izin veriyor.

En İyi AX-50 Modern Harp Yükü

Modern Warfare’de genel kullanım için bu yük, daha önceki Warzone sınıfından farklı olarak, daha hızlı ADS’ye çok daha fazla yöneliktir ve size SMG’ler veya AR’ler kullanması muhtemel yakın düşmanlara karşı en iyi şansı verir.

Geriye kalan tek ek, bir çok durumda yaşayabilirliği ve kullanışlılığı sayesinde Singuard Arms Evader stoğudur. ADS ve toplamanızı sağlayarak, geldiğinizi bilen düşmanları öldürme şansı verir.

Namlu 17.0 “Fabrika Namlu ile değiştirildi ve menzil pahasına ADS süresini en aza indirdi. Menzil azaltılırken, silahın etkileyici başlangıç ​​menzili sayesinde tek atışlık öldürmeler yine de oldukça kolay olacak.

Tac Lazer ve Noktalı Kavrama Bandı, manzaraları hedeflemeden önce çekimleri hizalamanıza ve kapsamınızı yükseltmek için gereken süreyi biraz azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Son olarak, 7 tur maj daha uzun süre aksiyonda kalmanızı sağlar. Herkese açık maçlar genellikle Warzone maçlarından daha hızlı olacaktır, yani fazladan birkaç çekim sizi gizlemeye ve yeniden yüklemeye gerek kalmadan yapışkan bir yamadan çıkarabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.