Sıradaki içerik:

Filmora9: Videoları Kolay Bir Şekilde Edit Yapabilirsiniz!

e
sv

Wear OS Yeni Bir Büyük Güncelleme Aldı!

820 okunma

Google’ın Wear OS , istikrarsızlığı, pil ömrü ve sürekli gecikmeleri nedeniyle uzun süredir kötü bir üne sahipti. Bununla birlikte, Qualcomm’dan giyilebilir cihazlar için yeni çiplerin piyasaya sürülmesinden sonra Google , ürün yazılımını iyileştirmek için çalışmaya devam etmeye karar verdi.

WEAR OS YENİ BİR BÜYÜK GÜNCELLEME ALDI

Şirket, bu yıl birkaç yıldaki en büyük yazılım performansı güncellemesini şimdiden yayınladı. Dün, Google açıkladı sağlık daha kolay ve izleme yapmak hedefleyecektir Aşınma OS’nin yeni bir sürümünü.

Google Tiles, büyük bir görsel değişiklik alacak. Google, önemli bilgileri size getirmeyi kolaylaştıran çeşitli kullanışlı seçeneklerle işlevlerini genişletir. Örneğin, Google Fit Workouts Tile ile en son antrenmanlarınıza tek dokunuşla erişebilir ve tüm ölçümlerinizi uygun bir grafikte görüntüleyebilirsiniz.

Tek bir dokunuşla hedefler belirleyebilir ve çok hızlı koşma konusunda uyarılar alabilirsiniz; bir grup alt menüde gezinmek zorunda kalmadan. Correct Breathing karo tasarımı da iyileştirilerek sakinleştirici nefes egzersizini daha da hızlı başlatmanıza olanak tanıdı.

Görünüşte ufak bir değişiklik de hava bölümünü etkileyecektir; tasarım daha kullanışlı hale gelecek ve uyarılar daha iyi çalışacaktır.

Donanım yazılımı güncellemesine ek olarak, hem Android hem de iOS’taki Google Fit uygulaması da güncellenecektir. Genel olarak Google’ın görevi, akıllı telefonun ve saatin tek bir hızda çalışması için her şeyi yapmaktır; tıpkı ana rakip Apple gibi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.