Sıradaki içerik:

iPhone 12 üretimi Virüs Sebebiyle Ertelendi!

e
sv

Vodafone’dan Resmi Açıklama:Vodafone Upload Hızı Arttırıldı!

366 okunma

Salgın nedeniyle evden çıkmadığımız bu günlerde, internet kullanımımız gözle görülür bir şekilde arttı. Bu kapsamda internet servis sağlayıcıları upload yani yükleme süratlarını artırarak sevindirici adımlar atıyor. Turkcell Superonline ve Türk Telekom’un sonrasında Vodafone upload süratini artırdı.

Vodafone upload süratini artırdı: 4 kat daha süratli

Vodafone fiber kullanıcıları, 1 Haziran’a kadar 4 kat daha süratli upload süratına sahip olacak. Ancak, bu prosedür kademeli bir şekilde gerçekleştirilecek. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, sürat artırımının yapılmaya başlandığını fakat müşterilerin alt yapılarına göre bu güncellemenin kademeli olarak yapıldığını açıkladı.

Aksoy; evde çalışan, uzaktan eğitim gören, internete video içeriği yükleyen müşterilere daha kaliteli bir tecrübe sunmayı amaçladıklarını söyledi.

Yapılan bu geliştirme amacıyla akıllarda meydana gelen soru ise yalnızca fiber abonelerinin bu durumdan faydalanması oldu. Upload hızlarındaki yapılacak güncellemeden başka aboneler etkilenmeyecek ve aynı hızlarla tüketimini sürdürecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.