Sıradaki içerik:

Moto Razr 2, 2020 Şeması Sızıntıları,Yeni Tasarım

e
sv

Vodafone Pay Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

724 okunma

Dünya çapında tüketimi süratle çoğalan mobil ödeme sistemlerinin ülkemizde yaygınlaşması kullanıcılar doğrulusunda gerektiğince isteniyor. Bu kapsamda Google Pay ve Apple Pay’in ülkemize gelmesi beklenirken, Vodafone Pay sürprizi geldi.

Vodafone Pay tanıtım tarihi açıklandı!


Vodafone’un yeni mobil ödeme sistemi ülkemizde kullanmak mümkün duruma geliyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel’in katılımı ile gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliği, 3 Eylül Perşembe günü 10:30’da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Vodafone Pay amacıyla 18 yaş sınırı bulunmuyor ve bankadan bağımsız bir şekilde çalışan bu kart yardımıyla 7/24 para aktarımı gerçekleşebileceği bilhassa vurgulanıyor. Vodafone Pay uygulamasına giriş yapıldığında Sanal Vodafone Pay Kart oluşturulacak ve direkt olarak kullanmaya başlayabileceksiniz.

İstenildiği takdirde diğer sanal kartlar meydana getirmek olası olacak. Yani tek bir kart numarası ile sınırlı değilsiniz.

Vodafone Pay Kart nasıl kullanılır?
Vodafone’un internet sitesinde paylaştığı verilere yapılması gerekli olanlar şu şekilde;

1 – Vodafone Pay Uygulaması’ndan, “Vodafone Pay Kart Ekle” alternatifi ile kartınızı tanımlayın.

2 – Vodafone Pay Uygulaması üzerinden banka kartıyla, istediğiniz bankanın internet/mobil şubesinden EFT ile ya da bütün ATM’lerden nakit olarak basitçe para yükleyin.

3 – Bütün mağaza içi ve çevrimiçi alışverişlerinizde, oyun içi satın alımlarınızda yüklediğiniz kadar harcayın,kart bakiyenizi kullanarak 7/24 hemen para iletin ve isteyin.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.