Sıradaki içerik:

Mi Band 4: NFC Sürümü Çin Haricinde de Satışa Sunuldu

e
sv

Vivo X50 Serisi 6 Haziran’da Piyasaya Çıkacak

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019’da neredeyse tüm akıllı telefon üreticileri telefonlarının oyun yeteneklerine odaklanıyor. Bu yıl, kamera özelliklerine odaklanıldı. Akıllı telefonunuzla övünmek istiyorsanız, sadece üst düzey bir kamera değil, aynı zamanda bir dizi yenilikle birlikte gelmelidir. 

Bu anlamda, VIVO X50 serisi telefonların bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok. En iyi kameralı telefonlar arasında yer alıyorlar. Bugün, X50 serisi modeller ön siparişe geçti.

VIVO X50 akıllı telefonun 8GB + 128GB varyantı 3498 yuan (492 $) ve 8GB + 256GB sürümü 3898 yuan’da (548 $) mevcuttur. VIVO X50 Pro’nun 8GB + 128GB modeli 4298 yuan (604 $) ve 8GB + 256GB sürümü 4698 yuan (661 $) satıyor.

X50, 48 megapiksel ana kamera + 13 megapiksel portre + 8 megapiksel geniş açılı + 5MP makro lens kombinasyonuna sahiptir. Ana kamera IMX598’in özel bir sensörüdür ve X50 Pro 48 megapiksel ana kamera + 13MP portre + 8MP periskop telefoto lens + 8MP geniş açılı makro lens kombinasyonuna sahiptir. Her iki ana kamera da IMX598 özel sensörleri kullanır. Ancak X50 Pro, telefoto ve geniş açılı makro lenslerde daha güçlüdür.

Bu telefonlar duyurulduğunda, benzeri görülmemiş video çekim özelliklerine odaklandıklarını bildirdik. Tüm seri, üç boyutlu stabilizasyon ve %100 genel modül stabilizasyonu sağlamak için bir görüntü sabitleme mikro-bulut platform teknolojisi ile birlikte gelir.

KAMERA ÖZELLİKLERİ

VIVO X50 serisi, profesyonel portre modunu, 60x süper zoom, süper gece manzarası, gece arka ışık portresi, yıldızlı gökyüzü modu, süper geniş açı modu, süper makro modu ve diğer işlevleri destekler. Bunlar arasında, VIVO X50 serisinin gece manzarası portreleri, yüzü algoritma yoluyla optimize etmek için hedeflenebilir. Özellikle karanlık bir ön plan ve parlak arka plana sahip gece sahne ortamında yüzün az pozlanması sorunu için yararlıdır.

VIVO X50 serisi aynı zamanda 50 mm profesyonel portre lensi de entegre ediyor. Bu 50mm profesyonel portre merceği, yüz alanının ince ayarını yapmak, cildin gerçek dokusunu korumak ve yine de karmaşık ışık kaynakları altında güzel cilt tonları üretmek için algoritmalar kullanabilir.

VİDEO ÇEKİMİ

Video kaydı açısından VIVO X50 serisi, film portre işlevini de uygular. Videoyu bulanıklaştırabilir, karakterin bulanık arka planını vurgulayabilir ve karakterin ana rengini koruyabilir.

Şu anda, VIVO X50 serisi akıllı telefonlar satış öncesi çevrimiçi ve çevrimdışı kanallar açtı. 6 Haziran’da satın alınabilecekler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.