Sıradaki içerik:

Apple, 15 Eylül İçin Apple Watch Duyurusunu Yaptı: İşte Detaylar!

e
sv

Vivo Watch Muhtemelen Eylül Sonunda Çıkacak

1387 okunma

Vivo, Vivo Watch adlı ilk akıllı saatini piyasaya sürmeye hazır. Henüz varlığına dair resmi bir onay yok, ancak geçmiş raporlar cihazla ilgili bazı hayati bilgileri ortaya çıkardı. Kısa süre önce, bir ihbarcı Vivo Watch’un iki ay içinde piyasaya çıkacağını iddia etmişti. Ancak yeni bir sızıntı, Vivo Watch’un bu ayın sonunda duyurulacağını belirtiyor.

Tahminlere göre Vivo Watch 42 mm ve 46 mm kadran boyutlarında gelecek. Cihaz, paslanmaz çelik gövdeli yuvarlak şekilli bir AMOLED ekrana sahip olacak. Akıllı saat bir deri kayışla donatılacak.

Tahminci, bir akıllı saatin görüntüsünü bile paylaştı. Vivo Watch’u gerçek olarak gösterip göstermediği belli değil, ancak cihazı iki farklı boyutta gösteriyor.. Akıllı saatin WearOS üzerinde çalışmadığını ortaya çıkardı, bu da onun FunTouchOS’un çatallı bir versiyonunu çalıştırıyor olabileceğini gösteriyor.

Vivo Watch’un 5ATM suya dayanıklılıkla gelmesi bekleniyor. Kullanıcılara kalp atış hızı sensörü, kan oksijen içeriği izleyici ve NFC gibi sensörler sunması bekleniyor. İkincisi, kullanıcıların ödeme yapmasına bile izin verecektir.

Akıllı saatin pilinin tam boyutu belirtilmemiştir. Ancak cihazın yaklaşık 18 gün pil ömrü sunacağı tahmin ediliyor.

Vivo Watch’un Mocha, Mixia, Shadow ve Fengshang gibi dört renkte gelmesi bekleniyor. 1.000 Yuan’dan (146 $) fazlaya mal olabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.