Telefonlar

Vivo V20 SE 24 Eylül’de Çıkacak

Vivo geçtiğimiz günlerde Vivo V20 SE’nin Malezya’ya da ortaya çıkacağı söylentileri başlamıştı. Bugün Çinli firma Vivo V20 SE’nin 24 Eylül’de resmiyet kazanacağını resmen doğruladı.

Vivo V20 SE lansman teknobizdeyiz
Vivo V20 SE 24 Eylül'de Çıkacak 5

Vivo Malezya web sitesindeki Vivo V20 SE’nin açılış sayfasında şu anda telefonla ilgili yalnızca birkaç ayrıntı var. Telefonun Süper Gece modu ve Hızlı Şarj teknolojisi desteği ile geleceğini ortaya koyuyor.

vivo v20 se afis teknobizdeyiz
Vivo V20 SE 24 Eylül'de Çıkacak 6

Vivo V20 serisi tabelasının bir anlık görüntüsü de sosyal platformlarda yer almaya başladı. Serinin Vivo V20 ve Vivo V20 SE gibi iki telefona sahip olduğunu gösteriyor . Anlık görüntü, Vivo V20 serisi telefonun su damlası çentikli bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Poster, her iki telefonun da 64 megapiksel arka kamera, 44 megapiksel ön kamera ve 33W hızlı şarj desteği ile donatılacağını ortaya koyuyor.

Dikey kamera düzenine sahip bir telefonu gösteriyor ki bunlar Vivo V20 SE telefon olabilirken, diğer telefon Vivo X50 benzeri kamera sistemi Vivo V20 gibi görünüyor. Son raporlar seride Vivo V20 Pro adında üçüncü bir telefon olduğunu ortaya çıkardı, ancak Malezya’da Vivo V20 ve Vivo V20 SE ile birlikte piyasaya sürülüp çıkmayacağı belli değil.

Vivo V20 SE’ye geri dönersek, Geekbench görünümü Snapdragon 665 yonga seti ve 8 GB RAM ile güçlendirildiğini ortaya çıkardı. Telefon, Android 10 OS ile yüklenmiştir. Pilinin boyutu bilinmemekle birlikte, 33W hızlı şarj desteğiyle geleceği CQC sertifikası ile biliniyor.

Yukarıda gösterilen, görünüşte Vivo V20 SE’ye ait olan sızdırılmış iki görüntüdür. Renk olarak, siyah ve mavi-beyaz gradyan renklerde karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu