Telefonlar

Vivo G1, Yeni G Serisi Telefonlar Arasında Birinci Oldu

Zaten sahip bulunduğu büyüyen bir seri listesine ek olarak, Vivo’nun Mayıs ayında piyasaya sürülecek olan Vivo G1 ile yeni bir G serisi akıllı telefon piyasaya devam etmesi bekleniyor. İlk modelin sızdırılmış spesifikasyonlarının yanı sıra, Vivo’nun seriyi gittikçe kalabalıklaşan portföyüne nasıl yerleştireceğini şimdilik bulamadık.

Vivo G1’in önümüzdeki ay başlaması planlanıyor. Bu, Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın internet sitesinde benzer özelliklere sahip yeni bir Vivo akıllı telefona kadar izlenebilir.

vivo s6 5g teknobizdeyiz
Vivo G1, Yeni G Serisi Telefonlar Arasında Birinci Oldu 3

Bu, şirketin piyasaya yeni bir G akıllı telefon serisinin ilk modeli olacak olan Vivo G1 ile girişini işaretleyecek. Cihazın boyutları, su damlası çentiği ve 2400 × 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6.44 inç FHD + OLED ekrana sahip Vivo S6’ya benziyor.

Telefon enteresan bir şekilde 2.2Ghz saat frekansına sahip Samsung’un Exynos 980 işlemcisiyle güçlendirildi. Telefonun optikleri, önde 32MP selfie kamera ve 8MP, iki 2MP sensörlü 48MP ana sensörlü bir arka dört kameralı kurulum içeriyor. Bununla birlikte, yardımcı sensörlerin işlevselliği şu anda bilinmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu