Kripto Para

VanEck, Bu Hafta NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek

Global yatırım idaresi şirketi VanEck, Hazine Bakanı Alexander Hamilton’dan ilham alan 1.000 adetlik yeni NFT koleksiyonunu bu hafta içinde piyasaya süreceğini duyurdu.

VanEck, bu hafta 1.000 NFT’den oluşan koleksiyonu başlatacak. Koleksiyonda, Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki birinci Hazine Bakanı ve ABD’nin mali sisteminin kurucusu olan Alexander Hamilton’dan ilham alarak oluşturuldu.

NFT koleksiyon, sahibine özel etkinlikler ve dijital varlık yatırım araştırmaları dahil olmak üzere belli avantajlar sunacak.

VanEck Community NFT koleksiyonu, üç azlık seviyesine bölünmüş, 1.000 adet NFT’den oluşacak ve Alexander Hamilton’a dayanan kurgusal bir karakterin kıssasını takip edecek.

VanEck, Yeni NFT Koleksiyonunun Ayrıntılarını Açıkladı

vaneck bu hafta nft koleksiyonunu piyasaya surecek 0 CcBtw84w

85 milyar dolardan fazla varlığa sahip yatırım yöneticisi VanEck, Güney Kore merkezli NFT şirketi NUMOMO ile iş birliğiyle VanEck Community NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

NFT projesi, Alexander Hamilton’dan ilham alarak modellenen Hammy isimli kurgusal karakterin dünyasının içine yerleştirilecek. Ülkenin birinci merkez bankalarının kurucusu ve Lider George Washington periyodunda Hazine lideri olarak hizmet veren Alexander Hamilton’un analog karakteri Hammy, VanEck’in NFT koleksiyonu olacak.

VanEck Community NFT koleksiyonunun kurucularından JP Lee, şunları söyledi:

“NFT’lerimizin tümü, gerçek bir kıssa duygusu yaratmaya ve tartışma, münazara ve topluluğu teşvik etmeye yardımcı olacak göz kamaştırıcı 3D avatarlar ve anlatı biçimi görüntüler içerecek. Karakterimiz ‘Hammy’ finansın geçmişini, bugününü ve geleceğini görmek isteyen herkes için inanılmaz bir rehber olacak.”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/vaneck-bu-hafta-nft-koleksiyonunu-piyasaya-surecek/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu