Sıradaki içerik:

YouTube Acımıyor! İhlal Uyarısı Alan Kanallar Tamamen Kapatılacak

e
sv

Valorant’ın Yeni Karakteri Yoru Duyruldu!

2835 okunma

Riot Games, Valorant’ın yeni karakter içerecek olan ikinci bölümüne dair ilk ayrıntıları açıkladı. 12 Ocak‘ta yayınlanacak yeni güncelleme ile beraber gelmesi muhtemel diğer değişikliklerin ayrıntılarını da paylaşması beklenilen Riot, yeni karakter Yoru‘ya dair detaylar verdi.

Görünmez bir casus

Işınlanma becerisi sahip olan yeni karakter, görünmez olabilme özelliği ile de casus bir rol üstlenmeye hazırlanıyor. Hareket konusu ile ilgili uzmanlaşan Casus Düellocu, kısa uzaklık alanlarda ışınlanabilecek ve rakiplerini flaş ile kör edebilecek. Ultimate ile görünmez duruma gelebilen Yoru, düşmanlarını atlatmak amacıyla ayak seslerini dahi taklit edebiliyor.

Ayrıca Riot, Yoru amacıyla 1 Mart‘a kadar sürecek yeni bir harp geçişi ve Valorant’ın ilk bölümünden hayranların en sevdiği birtakım manzaraleri de içeren, Run-It-Back isimli bir manzara paketi de yayınlayacak.

Ek olarak, 12 Ocak’ta yayınlanacak Valorant‘ın 2. bölümünde, diğer yama notları ve denge değişikliliklerinin de yer alması bekleniyor. Her geride bıraktığımız gün içerik manasında zengileşen Valorant, yakın vakitte Riot’un en popüler oyunu olan League of Legends’i alt edebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.