Valorant’ın Yeni Karakteri Yoru Duyruldu!

1 dk


Riot Games, Valorant’ın yeni karakter içerecek olan ikinci bölümüne dair ilk ayrıntıları açıkladı. 12 Ocak‘ta yayınlanacak yeni güncelleme ile beraber gelmesi muhtemel diğer değişikliklerin ayrıntılarını da paylaşması beklenilen Riot, yeni karakter Yoru‘ya dair detaylar verdi.

Görünmez bir casus

Işınlanma becerisi sahip olan yeni karakter, görünmez olabilme özelliği ile de casus bir rol üstlenmeye hazırlanıyor. Hareket konusu ile ilgili uzmanlaşan Casus Düellocu, kısa uzaklık alanlarda ışınlanabilecek ve rakiplerini flaş ile kör edebilecek. Ultimate ile görünmez duruma gelebilen Yoru, düşmanlarını atlatmak amacıyla ayak seslerini dahi taklit edebiliyor.

Ayrıca Riot, Yoru amacıyla 1 Mart‘a kadar sürecek yeni bir harp geçişi ve Valorant’ın ilk bölümünden hayranların en sevdiği birtakım manzaraleri de içeren, Run-It-Back isimli bir manzara paketi de yayınlayacak.

Ek olarak, 12 Ocak’ta yayınlanacak Valorant‘ın 2. bölümünde, diğer yama notları ve denge değişikliliklerinin de yer alması bekleniyor. Her geride bıraktığımız gün içerik manasında zengileşen Valorant, yakın vakitte Riot’un en popüler oyunu olan League of Legends’i alt edebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir