Oyun

Valorant’a Gelecek Türk Casustan Birinci Görseller Paylaşıldı

Yaklaşık 2 yıl evvel piyasaya sürülen ve kendi cihanında çeşitli güçlere sahip casuslar ile oynanan çok oyunculu FPS oyunu Valorant, bir müddettir yeni casusu ile gündemde. Oyunda Uzak Doğu’dan Güney Amerika’ya kadar birçok bölgeden farklı farklı güçlere sahip 19 casus bulunurken, son vakitlerde gerek sızıntılar gerekse Riot Games tarafından yapılan paylaşımlar Valorant’a Türkiye’den bir casusun dahil olacağını gösteriyordu.

Bugün üretimci Riot Games tarafından doğrulanan bu casusun nihayet hem ismi, hem de imgesi resmen paylaşıldı. Kendi internet sitesinden yaptığı bir ön duyuruda yeni Türk casusun ismini ve imajını paylaşan şirket, casusun yeteneklerini ve oynanış görüntüsünü 24 Nisan‘da kullanıcılarla buluşturacağını açıkladı.

Valorant’a Türk casus: Fade

valoranta gelecek turk casustan birinci imgeler paylasildi 0

Valorant’ın resmi internet sitesinde yapılan paylaşıma nazaran 24 Nisan’daki Masters Reykjavik Büyük Finali’nde resmen tanıtılacak olan Türk casusun ismi Fade olacak. “Fade, karanlıkta karşılaşmak isteyeceğiniz son kişi. Müsaade nereye vardığını öğrenmek isteyeceksiniz.” cümlesi ile yeni casusu duyuran oyun, birinci imgeyi de paylaştı. Yeni Türk casusu bayan olurken, oyunun 20. casusu olacak.

Daha öncesinde kınalı elleri ile türk kahvesi, lokum ve nazar boncuğu beraberindeki fotoğrafının gündem olduğu casus, birçok oyuncu tarafından uzun vakittir merak ediliyordu.

Türk casus Fade bu türlü gözüküyor

valoranta gelecek turk casustan birinci imgeler paylasildi 1 3VgX7vwO

Pekala sizler Valorant’a eklenecek olan Fade ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Casus sizin beklentinizi karşıladı mı? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

Kaynak: https://www.webtekno.com/valorant-turk-ajan-fade-ilk-goruntuler-h122901.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu