Valorant Yayın Tarihi Ve Kapalı Beta Bitiş Tarihi Onaylandı

3 dk


Riot Games, Valorant’ın çıkış tarihinin 2 Haziran olduğunu ve Kapalı Beta’nın 28 Mayıs’ta sona erdiğini resmen doğruladı.

Daha önce, Riot sadece 2020 Yazında belirsiz bir yayın penceresi vermişti ve kapalı beta şimdiye kadar büyük bir başarı ile, o zaman çerçevesine bağlı kaldıklarından açıkça eminler.

Valorant, Overwatch tarzı yeteneklerle Counter-Strike tarafından popüler hale getirilen düz silah oyunu ile karışarak klasik rekabetçi FPS türünde yeni bir twist ortaya koyuyor. Bu Twitch’te bir hit oldu ve beta’ya erişmek için yeterince şanslı olanlarla da bir bitiş tarihi verildi.

Valorant çıkış tarihi

Valorant’ın çıkış tarihi 2 Haziran 2020 Salı . Tam oyun çoğu bölgedeki herkes için mevcut olacak ve indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir.

Valorant’ın baş yapımcısı Anna Donlon, “Hedefimiz Valorant’ı mümkün olan en kısa sürede dünyaya getirmek oldu, bu yüzden 2 Haziran’da bunu yapabileceğiz.” Dedi. küresel VALORANT topluluğuna hizmet etme konusundaki onlarca yıllık taahhüdümüze başladık. Bu birlikte yolculuğumuzun sadece başlangıcı. “

Yeni Oyun modu, Harita ve Aracı açılışta

Riot, tam oyun 2 Haziran’da piyasaya sürüldüğünde, yeni bir oyun modu olan Ajan ve haritaya sahip olacağını doğruladı.

Spekülasyon muhtemelen yeni oyun modunun oyuncuların talep ettiği bir tür Deathmatch olacağı sonucuna varacak, ancak bu henüz doğrulanmadı.

Betada on Temsilci ve sadece üç harita vardı. Yeni harita , daha önce sızdırılmış olan ‘Ascent’ ve hatta bazı ekran görüntülerinde bile olabilir.

Valorant Kapalı Beta ne zaman bitiyor?

Riot Games, Valorant Closed Beta’nın 28 Mayıs’ta sona ereceğini ve oyunculara son tekrarlarını almak için duyurudan sadece bir hafta daha geçeceğini doğruladı .

Beta’nın tam lansmana kadar devam edeceği umuduyla bazılarını hayal kırıklığına uğratacaktır.

Ancak Riot, beta ile tam sürüm arasındaki sürenin “oyuncu hesaplarını sıfırlamasına, yeni içerikleri yamalamasına ve VALORANT’ın dünya çapındaki lansmanının başlangıcına hazırlanmalarına” izin vereceğini söyledi.

Tam oyun piyasaya çıktığında, oyuncular tüm seviyeleri ve sıraları sıfırlanarak tamamen yeni başlayacak, böylece tüm oyuncular aynı noktadan başlayacak.

Yeni sunucu konumları

Ayrıca duyuruda yeni sunucu konumlarının eklenmesi onaylandı. Bunlar Atlanta, Dallas, Londra, Madrid ve Varşova’dır.

Bu, çeşitli yerlerdeki oyuncular için gecikmeyi azaltmalı ve herkes için daha eşit bir oyun alanı sağlamalıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

64
8 Paylaşım, 64 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir