Sıradaki içerik:

Yeni Galaxy S20 Güncellemesi Kamera Odaklı Olacak

e
sv

Valorant geliştiricileri beta bitiş zamanını ve ayrıntılarını açıkladı

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Değerli geliştiriciler Riot Games, kapalı beta’nın 28 Mayıs’ta ne zaman biteceğini ve 2 Haziran’da piyasaya sürüldüğünde betadan ana oyuna ne gibi ilerlemenin yapılacağını açıkladı.

Valorant tartışmasız bugünün en heyecan verici oyunlarından biri. Riot Games’in MOBA League of Legends ile son on yıldaki muazzam başarıdan sonra birinci şahıs nişancı türüne ilk baskın, bir başarı olacağından emin ve beta kesinlikle çok büyük oyuncuları ısıttı.

Şimdi, beta sona erdiğinde, oyunu tam olarak ne zaman bir süre saklamak zorunda kalacağınıza ve betadan ne kadar ilerlemenin devam edeceğine bir göz atıyoruz.

Bu noktada Valorant yayın tarihi ve kapalı beta bitiş tarihinin doğrulandığı iyi duyurulmuş olsa da , 28 Mayıs’ta sona eren kapalı beta ile bazı oyuncular zor kazanılan ilerlemelerinin ne kadarını tutacaklarını sorguladılar

Artık oyuncuların kazandıkları ilerlemenin bir kısmını ve tam olarak ne kadar seviye atlamanız gerektiğini onaylayabiliyoruz.

Valorant kapalı beta ne zaman bitecek?

Bu noktada, Valorant kapalı beta’nın 28 Mayıs’ta sona erdiğini biliyorsunuz, ancak doğrudan Valorant geliştiricilerinden bir blog yayınında , beta’nın 09:00 PT’de (12 pm ET / 17:00 BST) kapanacağı doğrulandı. ) tüm bölgelerde .

Bununla birlikte, 8:59 PT’de bir oyuna yükleyebileceksiniz – ancak bundan sonra kuyruklar sona erecek ve sunucular resmi olarak 10:30  PT’de kapatılacak.

Sunucular tüm dünyada saat 10: 30’da PT ile tamamen kapatılacaktır.

Lansman dünya çapında bir tanıtım olarak gösterilmesine rağmen, Riot Games’in “Vietnam, Hindistan, Orta Doğu ve birkaç diğerleri gibi henüz ulaşamayacağımız bazı bölgeler var” dediğini belirtmek gerekir. bu bölgelerden birindeyseniz, biraz daha uzun süre beklemeniz gerekebilir.

Valorant kapalı beta sürümünden tam oyuna nasıl bir ilerleme olacak?

Riot Games, blog yazılarında Kapalı Beta oyuncu kartında kazandığınız şeyler dışında tüm Valorant ilerlemelerinin sıfırlanacağını da açıkladı.

Mağaza satın alımlarınız yanınızda olmayacak, ancak beta süresi boyunca satın aldığınız birçok Valorant puanı hesabınıza geri yatırılacak ve% 20’lik bir bonus eklenecektir. Yani 1000 Valorant puanı satın aldıysanız, başlangıçta 1200 Valorant puanı alacaksınız.

Tam oyun başladığında ilerlemenizin çoğu kaybolacak, ancak Riot beta oyunculara bazı teşvikler sundu.

Yani, satın aldığınız şeyleri kaybetmekten endişe ediyorsanız endişelenmeyin: puanlarınızı geri ve daha fazlasını alacaksınız. Onları tekrar satın almak sinir bozucu olabilir, ama en azından kaybetmiyorsunuz.

İlerlemenizin geri kalanını kaybetmek biraz sinir bozucu olsa da, bazıları için hoş bir değişiklik olabilir; Artık oyundan daha fazla şey öğrendiniz, orijinal ilerlemenin tam oyunla birkaç hafta sonra ne yapacağına kıyasla oldukça zayıf görünebilir.

Bu yüzden beta bitmeden önce bu oyunları aldığınızdan emin olun ve Valorant puanları satın almak istiyorsanız, şimdi mükemmel bir zaman olabilir, böylece bonusunuzu zirveye çıkarabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.