Kripto Para

Valkyrie Investments, Avalanche Odaklı Yeni Bir Fon Başlattı 

Valkyrie Investments, Avalanche odaklı yeni bir fon başlattı.

Önde gelen yatırım şirketlerinden Valkyrie Investments, Avalache’a odaklanan bir fon başlattı. Valkyrie Avalanche Trust (VAVAX) isimli fon sadece Avalanche’ın lokal tokenı AVAX’a yatırım yapacak. Şirket husus hakkında yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı:

“Fonun birincil yatırım hedefi, içinde tutulan Avalanche’ın kıymetini yansıtmak ve yatırımcılara dijital varlığa sigortalanabilir, uygun maliyetli bir biçimde erişim ve yatırım imkanı sunmaktır.”

Valkyrie Avalanche Trust (VAVAX), Bitcoin, Polkadot, Dash, Tron ​​ve Zilliqa odaklı fonların akabinde şirketin tek bir varlığa yatırım yapan altıncı fonu oldu. Valkyrie Investments CIO’su Steven McClurg mevzu hakkında şunları söyledi:

“AVAX, büyük ölçüde yüksek süreç suratının bir sonucu olarak süratle benimseniyor. Bu fonu başlatarak, nitelikli yatırımcılara, DeFi projeleri, NFT platformları ve öbür birçok projeyi giderek daha fazla Avalanche blokzinciri üzerine inşa etmeye başladıkları için giderek daha fazla ilgi gösterdikleri bir protokole yatırım yapmalarını sağlayabiliyoruz.”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/valkyrie-investments-avalanche-odakli-yeni-bir-fon-baslatti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu