Uzaktan Araba Sürmek İçin Xiaomi Mi 10 Ultra’nın Nasıl Kullanıldığını İzleyin!

1 dk


Xiaomi , geçen ay 5G özellikli Mi 10 Ultra’yı tanıttı ve ne yazık ki telefon, en iyi akıllı telefonlardan biri olmasına rağmen küresel sahneye çıkmayacak. Yapabileceğimiz en az şey, 5G kullanırken neredeyse sıfır gecikme de dahil olmak üzere telefonun yeteneklerinden yararlanmaktır.

Xiaomi’nin resmi Weibo sayfası, profesyonel bir sürücünün telefonu, kontrollü bir ortamda yarış pistinde 2.000 mil uzaklıktan gerçek bir arabayı sürmek için uzaktan kumanda olarak kullandığı bir video yayınladı.

Xiaomi’ye göre bu, 5G SA ağında minimum 1 ms gecikme ile yapılır. Araba, aynı ağ üzerinde çalışacak şekilde özel olarak değiştirildi ve bir uygulama yalnızca bu gösteri amacıyla geliştirildi.

Video, uzaktan kumandalı otomobilin yarışı kazandığını öne sürmeye çalışıyor, ancak bu bir pazarlama hilesi gibi görünüyor. Bununla birlikte, gaz kelebeği, direksiyon simidi ve şanzıman üzerinde uygun kontrol ile her araba virajlarda kaymaya zorlanabilir ve basit bir akıllı telefonla yapıldığında geleceğin parlak olduğu açıktır.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

90
10 Paylaşım, 90 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir