Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 10 Youth’un Tanıtım Tarihi Açıklandı

e
sv

Uygun Fiyatlı AirPods Pro Lite Ne Zaman Çıkacak?

679 okunma

Kablosuz kulaklık piyasaında hatırı sayılır bir piyasa payına sahip olan Apple; AirPods serisine son olarak AirPods Pro modelini eklemiş ve çıtayı bir üst düzeye çıkarmıştı. Şirketin bu kez AirPods Pro Lite isminde yeni bir kulaklık çıkaracağı ve fiyatının daha ideal olacağı iddia ediliyor. Peki Yeni kulaklıkla ne vakit karşılaşacağız?

Kulağa takıldığı anda etkileşim kurmaya hazır duruma gelen, müzik dinleme konusu ile alakalı rahatlık yayınlayan AirPods serisini Apple yenilemeyi sürdürüyor. AirPods Pro ile aktif gürültü önleme teknolojisini sunmaya başlayan şirket, kullanıcılardan olumlu puanlar alırken başka yandan yeni ürünler amacıyla da çalışmalarını sürdürüyor.

Tutarlı tahminleriyle tanınan Jon Prosser’a göre Apple, Mayıs ayı içersinde AirPods Pro Lite isminde fiyatı daha ideal olan bir kablosuz kulaklığın duyurusunu yapacak. Aynı etkinlikte yeni kuşak Macbook Pro ve iPhone SE Plus model telefonun da görücüye çıkacağını düşünen Prosser, AirPods Pro’dan değişik olarak AirPods Pro Lite’ın aktif gürültü önleme teknolojisini barındırmayabileceğini kaydetti.

Aktif gürültü önleme teknolojisi, AirPods Pro’yu başka seriden ayıran en mühim özellik. Kulaklıklar kulağa yerleştiğinde alakalı ayar aktif duruma getirildiğinde dış ses bastırılıyor ve dinlenen içeriğe çok daha çok odaklanılabiliyor.

AirPods Pro Lite’ın 150 ila 200 dolar arası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.