Sıradaki içerik:

Bilim İnsanları, Virüs Taşıyan Yarasalar Hakkında Açıklama Yaptı!

e
sv

Ünlü YouTuber TwoMad’in Evine, Canlı Yayın da Havalı Silahlarla Saldırdılar!

1070 okunma

YouTube’da 1 milyon abonesi olan ünlü YouTuber TwoMad, geçen zamanlarda canlı yayın esnasında şok bir saldırıya uğradı. Ünlü YouTuber’ın evini bile bir kişi, havalı tabancayla eve plastik mermi yağdırdı.
TwoMad adlı YouTuber, video paylaşım platformunda yaptığı mizah içerikli canlı yayınlarla 1 milyon aboneli bir kanala sahip durumda. Bununla beraber YouTube’un en tanınan içerik oluşturucuları arasında yer alan TwoMad’in başı, son zamanlarda takipçileri ile belada.

TwoMad, geçen zamanlarda düzenlediği bir canlı yayın esnasında şok edici bir hadise yaşadı. Takipçileri ile sohbet ettiği canlı yayın esnasında YouTuber’ın evinden yüksek bir ses geldi. Ünlü YouTuber, sesi duyduktan sonra panik durumunda sandalyesinden kalktı ve sesin geldiği yere doğru gitti.

Evinin bahçesinde biri olduğunu ifade eden YouTuber, pencerelerine ateş edildiğini söyledi. YouTuber, gerçekleşen saldırıyı “Hey evimde biri var. Silahı falan var. Pencereme ateş ediyor. Ne oluyor böyle?” ifadeleriyle takipçileri ile paylaştı.

Saldırı esnasında yayın devam eden TwoMad’in takipçileri YouTuber’dan ne olduğunu anlatmasını istedi. Saldırı ardından takipçilerine hali aktaran TwoMad, aniden çok insanın havalı silahlarla evinin penceresine ateş ettiğini söyledi. TwoMad, “Evimde bir tür oyuncak tabancayla ateş eden insanlar var. Pencereme ateş edip camları kırıyorlar” dedi.

TwoMad’in yaşadığı ilk ilginç olay bu değil

TwoMad’in takipçileriyle yaşadığı ilk enteresan hadise bu değil. Daha evvelce bir kişi, ünlü YouTuber’ın evinin önündeki bisikleti çalmaya çalışmıştı. Havalı silahla gerçekleşen saldırının sonrasında TwoMad yukarıdaki görüntüleri takipçileriyle paylaştı.

TwoMad, takipçileriyle problem yaşam sürdüren tek içerik oluşturucu değil. Twitch’de yayın yapan Sweet Anita, uzun süredir kendisini takip eden bir takipçisi doğrulusunda geçen zamanlarda fiziksel saldırıya uğradı. YouTube’un ünlü içerik oluşturucuların PewDieDie da takipçilerinin evini görüntülemeyi bırakmaları amacıyla birkaç kere davette bulundu.

TwoMad’in evine saldırı yapıldığı anlar

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.