Kripto Para

Ünlü Yatırımcı, Bitcoin için Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Yatırımcı ve muharrir olan Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki emtia ve menkul değer tartışmalarına dahil olarak Bitcoin (BTC) güzellemesi yaptı.

Geride kalan yılın en çok tartışılan ve yeni yılda akıbeti merak konusu olan husus, kripto para ünitelerindeki emtia yahut menkul değer durumu oldu. Kripto para piyasasında, denetleme ve düzenleme gereksinimi günden güne artıyor. Bu durum, denetleyicilerin büründükleri rolleri de kripto para ünitelerine yansıtıyor. SEC ve CFTC, düzenlemelerden evvel kripto para ünitelerinin sınıflandırılmasına sıcak bakıyor. Bu kapsamda, yeni yılda emtia ve menkul değer tartışmaları ağırlaşabilir. Ünlü yatırımcı ve muharrir Robert Kiyosaki, Bitcoin için emtia tarifi yaparak daha fazla satın alacağını lisana getirdi.

Robert Kiyosaki, Bitcoin için Emtia Tarifi Yaptı ve Satın Aldığını Yineledi

unlu yatirimci bitcoin icin carpici aciklamalarda bulundu 0 yhtCY8BF

Twitter üzerinden takipçilerine seslenen Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) güzellemesini sürdürdü. Kendi kendisine soru-cevap bir metin hazırlayan Kiyosaki, Bitcoin’in emtia olduğunun da altını çizdi.

Kiyosaki, Bitcoin‘e yatırım yaptığını ve bundan heyecan duyduğunu yineledi. Yaptığı yatırıma münasebet gösteren Kiyosaki, Bitcoin‘in tıpkı altın ve gümüş üzere bir emtia olduğunu açıkladı. Ayrıyeten Kiyosaki, başka kripto para projelerinin birçoklarını menkul değer olarak yansıttı.

Kiyosaki‘ye nazaran, SEC tarafından getirilecek düzenleme birçok kripto projesini ezecek ve Bitcoin‘e olan ilgiyi daha da artıracak.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/unlu-yatirimci-bitcoin-icin-carpici-aciklamalarda-bulundu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu