UFC 4 Çıkış Tarihi EA Sports Tanıtımında Duyurdu!

1 dk


EA Sports, dövüş oyun serisi UFC’nin yeni sürümü UFC 4 oyunun çıkış tarihi belli oldu. Ön siparişe açılan oyun PlayStation 4 ve Xbox One konsollarda oynanabilecek.

UFC 4 çıkış tarihi EA Sports tanıtımında belli oldu

Spor oyunlarıyla ünlü video oyun geliştirici EA Sports, yeni dövüş oyunu UFC 4 çıkış tarihini video ile duyurdu. İki yıldan uzun bir süredir dövüş oyunu tanıtmayan EA Sports, 14 Ağustos 2020‘de UFC 4’ü PlayStation 4 ve Xbox One platformları amacıyla pazara sürecek.

Bugün gerçekleşen UFC 251 faaliyeti esnasında tanıtımı gerçekleşen UFC 4’ün kapak fotoğrafında Israel Adesanya ve Jorge Masvidal‘in fotoğrafları yer alıyor. Ön sipariş açılan UFC 4 amacıyla özel oyun içi unsurlar de bulunuyor. Ön siparişle alınan oyunda Tyson Fury ve Anthony Joshua‘ya erişim hakkı sağlanıyor.

Yeni dövüş bölgeleri olarak geride bıraktığımız Backyard ve Kumite, bahçe ve sokak konsepti üstüne geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Kumite ise daha çok illegal dövüşlerin gerçekleştiği bir alan olarak biliniyor. PS4 ve Xbox One amacıyla yayınlanacak oyunun yeni kuşak konsollara ne vakit geleceği şimdilik bilinmiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
7 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir