Üç Samsung Telefonu Android 10 güncellemesi aldı!

2 dk


Akıllı telefon piyasanın en mühim markalarından birisi olan Samsung, orta civar modellerine güncelleme desteği sunmaya devam ediyor.

Teknoloji dünyasının dev şirketi Samsung, akıllı telefon piyasanın da en mühim aktörlerinden biri. Güney Kore menşeli şirket, amiral gemilerine yaptığı yatırımlar kadar orta menzilde pazara sürdüğü akıllı telefonlarına da yatırım yapıyor. Samsung’un bu manadaki hedefi ise genel her yelpazeden telefonu pazara sürerek kullanıcı miktarını arttırmak. Genellikle ülkemizde de bu siyasetini devam ettiren şirketin gerektiğince başarılı olduğunu da söyleyebiliriz.

Üç Samsung telefonu daha Android 10 güncellemesi aldı!

Samsung, program güncellemeleri amacıyla belki en iyi performansa sahip değil. Fakat tekrar de kullanıcısını üzmeyen bir yapımcı olduğunu da kolaylıkla ifade edebiliriz. Android 10 güncellemesini yavaş yavaş orta menzile sahip tüm aygıtlarına getiren şirket, şimdi üç yeni modeline daha bu güncellemeyi sunmayı planlıyor. 2019 seneının en başarılı orta segment telefonlarından biri olan ve rekor satış rakamları elde eden Galaxy A20e, Android 10 güncellemesi alacak olan aygıtların başında geliyor. Esasında güncelleme şu anda servis edilmiş durumda, fakat bu yalnızca Slovakya amacıyla geçerli. Samsung’un bunu yavaş yavaş diğer ülkelere de yayacağı nerdeyse kesin.

Galaxy A10 ise gittikçe genişleyen Android 10 dünyasına katılan bir diğer akıllı telefon. Galaxy A10, Android 10 güncellemesini henüz amacıyla yalnızca Hindistan sektöründe aldı. Fakat bahsi geride bıraktığımız güncelleme tekrar haftalar içersinde diğer pazarlara da uğrayacak. Güncelleme alan bir diğer Samsung modeli ise Galaxy J6, aygıt 2018 senesinde pazara sürülmüştü ve 2 sene geçmesine karşın Android 10 alan akıllı telefonlardan biri oldu. Bu haber ise ilk olarak Polonya’da duyuldu ve tekrar yavaş yavaş diğer ülkelere verilmesi bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
7 Paylaşım, 54 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir