Oyun

Ubisoft’tan Avatar’ı bekleyenlere makûs haber!

Oyun dünyasının en değerli şirketlerinin başında gelen Ubisoft, 2009 yılında vizyona giren ve fırtınalar estiren Avatar dünyasını bahis aldığı yeni bir oyun üzerinde uzun bir müddettir çalışıyor. Lakin şirket, Avatar: Frontiers of Pandora isimli oyununu bekleyenler için makûs bir haber açıkladı.

Avatar: Frontiers of Pandora, 2023’e ya da 2024’ün başına ertelendi

Ubisoft, birinci olarak 2021’in Haziran ayında gerçekleştirdiği Ubisoft Forward etkinliğinde Avatar: Frontiers of Pandora isimli oyununu tanıtmıştı. Şirket, aktiflikte 2022 için piyasaya çıkış kelamı vermişti. Lakin gelen son bilgiler bu kelamın tutulamadığını gösteriyor.

Ubisoft, geçtiğimiz Perşembe günü birinci çeyrek çıkarlarını açıkladı. Bu açıklama sırasında şirket, beklenen Avatar oyunu hakkında bilgiler verdi. Yaklaşan oyunun harika olmasını istediğini her fırsatta yineleyen Ubisoft, bu münasebet göstererek oyunu 2023 ya da en geç 2024’ün başlarına ertelediğini duyurdu.

ubisofttan avatari bekleyenlere mak s haber 0 c7Gg1Kb9

Şirket, yeni Avatar oyununun her manada çok güzel olmasını istiyor. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot kazanç tablosunu açıkladığı sırada “mükemmel bir dönüş için” vurgusuyla oyunun ertelendiğini duyurdu. Guillemot, hususa ait olarak şu sözlere yer verdi.

Avatar: Frontiers of Pandora’yı bir görüntü oyunu sanayisi markası yapmak istiyoruz. Harika bir şeyle gelmemiz bizim için kıymetli. Bu ek geliştirme mühleti, sanayi genelinde üretimler üzerindeki mevcut devam eden kısıtlamaların bir yansıması olsa da, hem gruplarımız için esneklik hem de güçlü üretkenlik sağlamak için en verimli çalışma şartlarını tasarlamak için çalışıyoruz 

ubisofttan avatari bekleyenlere mak s haber 1 dsEOQZNa

Daha evvel elde edilen bilgiler ışığında Avatar: Frontiers of Pandora önümüzdeki yıllarda PS5, Xbox Series S /X, PC, Stadia ve Amazon Luna için çıkacak. Öte yandan en yakın süreçte yayınlanması beklenen devam sineması Avatar: The Way of Water’ın Aralık 2022’de vizyona girmesi planlanıyor. Ertelemenin bununla ilgili olup olmadığı şimdi bilinmiyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/ubisofttan-avatar-frontiers-of-pandora-bekleyenlere-kotu-haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu