Teknoloji Haberleri

Twitter’da Elon Musk Etkisi! Tweet Düzenleme Seçeneğinin Nasıl Çalışacağı Ortaya Çıktı!

Twitter’ın en büyük ortağı olan Elon Musk’ın anket yaparak sorduğu tweet düzenleme özelliğinin nasıl çalışacağı aşikâr oldu.

Geliştirici Nima Ouji, Twitter’ın yakında kullanıma sunmayı planladığı tweet düzenleme özelliğinin nasıl çalıştığını gösterdi.

twitterda elon musk etkisi tweet duzenleme seceneginin nasil calisacagi ortaya cikti 0 b7eO1EZc

Bir tweet yayınlandıktan sonra, web kullanıcıları üç nokta simgesine tıklayarak ve ilgili seçeneğe giderek tweet’i düzenleyebilecek.

Twitter düzenleme özelliği işte bu türlü çalışacak.

twitterda elon musk etkisi tweet duzenleme seceneginin nasil calisacagi ortaya cikti 1

Ouji, kullanıcıların bir tweet düzenlendikten sonra maksat kitlesini değiştiremeyeceklerini kaydetti. Ayrıyeten özellik Twitter Blue abonelerine özel olacak. Kullanıcıların bir tweet’i ne kadar mühletle düzenleyebilecekleri yahut Twitter’ın düzenlenmiş tweetler için alıntı yahut retweetleme seçeneklerini sunup sunmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Twitter’ın tweet düzenleme özelliğini kısa bir mühlet içinde yayınlaması bekleniyor.

twitterda elon musk etkisi tweet duzenleme seceneginin nasil calisacagi ortaya cikti 2 4RAMhPft

Şirket şu ana kadar tweet düzenleme butonunu platformun yalnızca web sürümünde test ediyor ve şimdi uygulama versiyonuyla ilgili bir bilgi verilmiş değil.

Kaynak: https://onedio.com/haber/twitter-da-elon-musk-etkisi-tweet-duzenleme-seceneginin-nasil-calisacagi-ortaya-cikti-1062054

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu